Aygıtlar

ZTE, 23 Gün Pil Ömrlü Saati Watch GT’i Duyurdu: İşte Özellikleri

Geçtiğimiz saatlerde yeni akıllı telefon serisi S30’u tanıtan teknoloji şirketi ZTE, uygun fiyatlı yeni akıllı saati Watch GT’i tanıttı. Yuvarlak bir ekran tasarımına sahip olan saat, Çin’de 100 dolardan satışa sunulacak. Türkiye fiyatı ise vergisiz 800 TL.

ZTE Axon 30 Pro

ZTE Axon 30 Pro, Samsung’un 200 MP’lik Lensi ile Gelebilir
Detayları Keşfedin

23 Gün Pil Ömrü Sunan Yeni ZTE Watch GT

Şirketin en yeni akıllı saati Watch GT, kullanıcılarına stabil kullanımda 15 günlük bir pil ömrü sunuyor. Saatin özelliklerini kısıtlayan ultra düşük pil modunda ise 23 gün boyunca şarja takılmadan kullanılabiliyor. Diğer rakiplerinden bu yönüyle öne çıkan model, aynı zamanda giderek popülerleşen kanda oksijen ölçme sensörüne de sahip.

Kanda oksijen ölçme sensörünün haricinde kaloriler, koşu ve yürüme hızı dahil birçok veriy, algılayabilen saat, 1,1 inçlik ekranından bu verileri sonrasında gösterebiliyor. Aynı zamanda anormal kalp atışı durumlarında uyarı bildirimleri gönderebiliyor.

5ATM su geçirmezlik sertifikasına sahip olan ZTE Watch GT; futbol, basketbol, voleybol gibi aktiviteleri ölçebiliyor. Ölçümlerin sonunda saha krokisi üzerinde ısı haritası ile sahanın en çok bulunduğunuz kısımlarını da kullanıcılarına sunmakta.

Birçok akıllı saat modelinde bulunan bildirimleri anlık olarak gösterme, ekranı uyandırmak için bileği kaldırma, uzaktan telefon kamera kontrolü gibi özelliklere de sahip olan ZTE Watch GT, ilk olarak Çin’de satışa sunulacak.

599 Yuan’dan satışa çıkacak olan modelin Türkiye fiyatı resmi olarak bilinmese de vergisiz olarak 800 TL bandında olması bekleniyor. Nelerin olacağını ise zaman gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler