Dijital Yaşam

Ziraat Bankası’na Erişim Sağlanamıyor: İşte Detaylar

Downdetector’ün verilerine göre Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Ziraat Bankası’nın mobil internet bankacılığı servislerine erişilemiyor.

Kullanıcılar, yaşamış oldukları sıkıntıları Twitter ve Downdetector üzerinden paylaşmaya devam ediyor. Bu durumu Downdetector’deki grafik üzerinden incelediğimizde, yaşanan teknik sorunların sabah saat 09.00’da başladığını ve giderek arttığını görüyoruz.

AKBANK ÇÖKTÜ

Akbank’ın Sistemleri Çöktü: İşte Detaylar
Detayları Keşfedin

Sorun Yaşayan Kişilerin Sayısı Dikkat Çekiyor

Bu sabah 09.00’dan beri Downdetector’e yapılan bildirimlerin sayısı, toplam 1532’ye ulaştı. Ayrıca anlık olarak yapılan bildirimlerin sayısı 152 oldu. Bu durumun karşısında Ziraat Bankası, Twitter hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu.

Ziraat Bankası, Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamadaZiraat Mobil’de yoğunluk kaynaklı kısmi erişim sorunları yaşanmaktadır. İşlemlerinizi diğer kaynaklarımızdan sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Gerek servis sağlayıcılarımızla gerekse teknik birimlerimizle sorunu en kısa sürede gidermek için çalışıyoruz. Yaşanılan erişim sorunu için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Sabah saat 09.00’dan beri kullanıcılar, “Geçici süre için işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz” uyarısıyla karşılaşıyor. Yaşanan bu sıkıntının ne kadar süreceği ve ne zaman düzeleceği hala merak konusu.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler