Dijital Yaşam

YouTube, Resim İçinde Resim Özelliğini iOS Kullanıcılarına Getiriyor

iOS kullanıcılarının farklı uygulamalarda gezerken, aynı zamanda küçük bir pencere sayesinde videolar seyretmesine olanak tanıyan; Resim İçinde Resim (Picture in Picture) özelliği, çok yakında YouTube’un iOS uygulamasına geliyor.

Önceden YouTube Premium kullanıcıları, uygulamadan çıktıklarında videoyu duraklatmadan dinleyebiliyorlardı. Gelecek güncelleme ile tüm iOS’daki YouTube kullanıcıları, video izlerken başka uygulamalarda da gezebilecek.

Youtube Kullanım Koşulları

YouTube’un Yeni Kullanım Koşulları, İçerik Üreticileri Üzebilir
Detayları Keşfedin

Güncelleme İlk Olarak ABD Kullanıcılarına Sunulacak

Şirket, ayrıca yaptığı açıklamada güncellemenin ilk olarak ABD kullanıcıları için kullanıma sunulacağını açıkladı. Hatta ABD’deki bazı kullanıcılarının bildirdiklerine göre özellik, kullanıma sunulmuş durumda. Şirketin bu özelliği yakında diğer ülkelerdeki kullanıcıları için de kullanıma sunması bekleniyor.

Resim İçinde Resim
Resim İçinde Resim Özelliği

YouTube’un tüm açıklaması ise şöyle;

“Resim İçinde Resim (Picture in Picture) özelliği, kullanıcıların telefonlarında farklı uygulamalara bakarken mini oynatıcıda YouTube videolarını izlemelerine olanak tanıyor. Resim İçinde Resim özelliğini, ABD’deki YouTube iOS kullanıcıları için kullanıma sunmaya başlıyoruz.”

YouTube’un Açıklaması

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler