Aygıtlar

Yenilenen HONOR MagicBook 14 ve 15 Duyuruldu

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle bilinen HONOR, geçen yıl açıkladığı yüksek performansı taşınabilir bir tasarımla buluşturan dizüstü bilgisayar serisi HONOR MagicBook’un güncel versiyonlarını duyurdu.

En yeni 11. nesil Intel® Core işlemciler ve Intel® Iris® Xe grafik ünitesine sahip olan HONOR MagicBook 14 ve HONOR MagicBook 15, yenilenmiş kullanıcı deneyimi ve performansı hafif ve kompakt bir yapıda sunuyor.

HONOR’un Yeni Akıllı Telefonu Play 20 Tanıtıldı
Detayları Keşfedin

Gözlerinizi Koruyan HONOR FullView Ekran

14 inç boyutunda Eye Comfort HONOR FullView ekrana sahip olan yeni HONOR MagicBook 14, yüzde 100 sRGB renk aralığı ve yüzde 84’lük ekran-kasa oranıyla kullanıcıya güzel bir deneyim sunuyor. Canlı renkleri ve gerçekçi görselleriyle kullanıcıların ekrandaki detayları yakalamalarına imkân sağlıyor.

Ekran karşısında uzun süre vakit geçirenler için yeni HONOR MagicBook serisi, Düşük Mavi Işık ve Titreşim Yapmayan Ekran konusunda TÜV Rheinland sertifikalara sahip. Ayrıca yeni DC ışık azaltma teknolojisi de barındıran yeni HONOR MagicBook serisi, tüm bu özellikleriyle kullanıcıların göz yorgunluğu yaşamasını önlerken, gün boyu koruma sağlıyor.

Aynı zamanda, 1,38 kg ağırlığı ve 15,9 mm’lik kalınlığıyla hafif bir tasarıma sahip olan HONOR MagicBook serisi, kolayca çantanıza sığabiliyor. 1920×1080 çözünürlüğe sahip olan LCD ekran, üzerindeki kaplama sayesinde parlamayı azaltıyor, böylece gün ışığında bile kaliteli görseller sunmayı vadediyor. Uzay Grisi rengindeki dizüstü bilgisayar, hafif alüminyum kasası ve gök mavisi çerçeve tasarımıyla dikkat çekiyor.

HONOR MagicBook serisi, en yeni 11. nesil Intel Core i7-1165G7 işlemciyle yüksek performans vadediyor. Bir önceki nesle göre yüzde 21 daha güçlü toplam performans sunan işlemci, maksimumda 4.7GHz frekansında çalışıyor.

Yoğun ve karmaşık görevleri üstlenmek için tasarlanmış olan tamamen yeni Intel Iris Xe grafik ünitesi, daha zengin oyun deneyimi sunarken fotoğraf ve video işleme gibi konularda tasarımcılar ve içerik üreticiler için de yüksek hız sunuyor. Barındırdığı çift kanal 16GB DDR4 RAM ve 512GB’lık depolama alanıyla da bu performansı destekliyor.

Ayrıca çoklu-ekran özelliğiyle de akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarınızla çalışmak kolaylaşıyor. Basit bir tuş dokunuşuyla HONOR akıllı telefon ve HONOR MagicBook cihazınız arasında bağlantı kurarak, dizüstü bilgisayarınızda akıllı telefonunuzun ekranını görebilir, dosyaları sürükle-bırak şeklinde aktarabilirsiniz. Ayrıca HONOR MagicBook’un güç tuşunda yer alan parmak izi okuyucusu sayesinde de hızlı bir şekilde profilinize giriş yapabilirsiniz.

Eğer yenilenen HONOR MagicBook 14 ve 15 hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, buradan HONOR’un resmi web sitesine ulaşabilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler