Xiaomi Mi 11X
Aygıtlar

Yeni Xiaomi Mi 11X Serisi için Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Son zamanlarda gerçekleştirdiği etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Xiaomi, en yeni etkinliğini duyurdu. Hindistan resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile birlikte en yeni Mi 11 modelleri olan Mi 11X’lerin tanıtılacağı tarih de belli olmuş oldu.

Gerçekleştirdiği son etkinliğinde logosunu değiştiren Xiaomi, yeni logosunu taşıyacak ilk akıllı telefon serisini 23 Nisan tarihinde duyurmaya hazırlanıyor. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlenecek olan etkinlikte görücüye çıkacak olan Mi 11X serisinin özellikleri ise neredeyse netleşmiş durumda.

Xiaomi Türkiye Fabrikasından Beklenen Haber Geldi

Xiaomi’nin Logosu Değişiyor: İşte Yeni Logo
Detayları Keşfedin

Xiaomi Mi 11X Serisi Yolda

23 Nisan’da henüz belli olmayan bir saatte gerçekleşecek olan X Series etkinliğinde tanıtılacak olan Mi 11X serisinin özellikleri daha şimdiden sızdırılmış durumda. Sızıntıların haricinde duyuru Tweet’inde gizlenen mesajlar ile de modellerin detayları netleşmeye başlıyor.

Mi 11X ve Mi 11X Pro olmak üzere iki farklı modelden oluşması beklenen yeni seri; daha ince ekran çerçeveleri, daha iyi kamera ve ses özellikleri ile karşımıza çıkabilir. Serinin “Cut Above The Best” olan sloganı Türkçeye çevirildiğinde ise ortaya “En İyinin Üstünden Kes” ifadesi ortaya çıkıyor.

Slogan akıllara Mi 11 serisine kıyasla daha düşük özellikler ve satış fiyatının olabileceği ihtimalini getiriyor. Gerçekleşen sızıntılar da bu yönde. Örneğin Mi 11X’e en yakın model olarak görülen Mi 11 Pro, 50 MP boyutunda bir ana kameraya sahipken, Mi 11X’in ilk sızıntılardaki ana kamerası ise 48 MP.

Xiaomi Mi 11X

Tasarım olarak yüksek ölçüde Mi 11 modellerine benzerlik gösteren 11X serisinin 4520 mAh bataryası da yaklaşık 500 mAh daha az büyüklükte. Uyut-uyandır düğmesine entegre bir parmak izi okuyucusu ile birlikte gelmesi beklenen serinin özel bir konfigüre versiyonu da olması muhtemel.

Etkinlik duyurusunun yapıldığı Hindistan’a özel olması beklenen konfigüre versiyonun, tüm dünyada satışa çıkacak olan modellerden farkının ne olacağı şimdilik bir soru işareti. Nelerin olacağını ise 23 Nisan’daki etkinlik gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler