Aygıtlar

Yeni OPPO Enco Air Türkiye’ye Geliyor: İşte Özellikleri ve Fiyatı

OPPO, yeni kablosuz kulaklık modeli Enco Air‘i satışa çıkardı. Yeni OPPO Enco Air; yeni tasarımı, yüksek kaliteli sesi, dokunmatik kontrolleri ve diğer özellikleriyle dikkat çekiyor.

Ayrıca model, teknik test şirketi TÜV Rheinland’dan kablosuz kulaklıklar için; ‘Yüksek Performans/Düşük Gecikme Sertifikası’ alan dünyanın ilk kablosuz kulaklığı olma özelliğe sahip.

OPPO Reno5 Türkiye’de Satışa Çıktı: İşte Özellikleri ve Fiyatı
Detayları Keşfedin

İşte OPPO Enco Air’in Özellikleri ve Fiyatı

OPPO Enco Air’in mat bir dokuya sahip şarj kutusu, iyi bir dokunma hissi verirken üst kapağı yarı saydam tasarımıyla dikkat çekiyor. Rahat bir kullanım sağlamak için OPPO Enco Air, yarı kulak içi bir tasarıma sahip. 3,75 gramlık hafifliğe sahip olan kulaklık, ayrıca su sıçramalarından etkilenmeyecek şekilde IPX4 sertifikasına sahip.

Bas güçlendirici kanallar ve 12 mm kompozit titanyum sürücülerle üretilen Enco Air, kalın ve güçlü baslar ile iyi bir ses deneyimi sunuyor. Ayrıca şarj kutusu ile kullanıcılar, yalnızca 10 dakikalık bir şarjla 8 saate kadar ve tam şarjla 24 saate kadar dinleme süresi elde edebiliyor.

Bunun dışında Enco Air, iyi bir arama deneyimi sunmak üzere geliştirilen, yapay zeka destekli; çağrı gürültü engelleme teknolojisini kullanıyor. Ayrıca model, gecikmeyi en aza indirirken, ses iletimi kararlılığını artıran; ve parazitlerle mücadele eden en yeni Bluetooth 5.2 yongasına sahip.

OPPO’nun gecikmeyi azaltan Oyun Modu ile birlikte OPPO Enco Air; ayrıca kullanıcı şarj kutusu kapağını açtığında, anında bağlantı kuran hızlı bir eşleştirme özelliği ile birlikte geliyor. Enco Air, aynı zamanda özelleştirilebilir dokunmatik kontroller; ve sesli asistan gibi kullanışlı ek özelliklerle birlikte geliyor.

Bunun dışında fiyata gelecek olursak model, 649 TL‘lik tavsiye edilen satış fiyatına sahip.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler