Netflix'i 4K
Dijital Yaşam

Yeni Netflix Servisi N-Plus, Özellikleriyle Birlikte Sızdırıldı

Dünyanın en büyük çevrim içi dijital platformlarından biri olan Netflix, yeni özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz zamanlarda otomatik fragman başlatmayı engelleme özelliğini duyuran şirket şimdi ise yeni bir servis üzerinde çalışmakta.

N-Plus adı verilen yeni servisin test edildiği sızdırılırken kullanıcılara ayrı bir abonelik ile sunulması muhtemel değil. Bunun için Netflix’in paketlerini yeniden tasarlayacağı düşünülmekte. Servisin içeriği ve detayları da ortaya çıkan bilgiler arasında bulunuyor.

league of legends dizisi

League of Legends Dizisi için Netflix Müjdesi
Detayları Keşfedin

İşte Yeni Netflix Servisi N-Plus için İlk Sızıntılar

Geçtiğimiz saatlerde sızdırılan bir Netflix raporunda ortaya çıkan N-Plus, Netflix’i destekleyen bir platform olarak tasarlanıyor. Netflix’de yer alan yapımlar için üretilen özel içeriklerden oluşacağı düşünülürken aynı zamanda Spotify ve Apple Music’e rakip olabilecek bir özelliğinin de olması beklenmekte.

netflix

Netflix Orijinal İçerikleri’nin kamera arkası çekimlerinin özel derlemelerinin bölümler halinde N-Plus’ta paylaşılması şirketin YouTube kanalında yer alan bu tarz yayınları kaldırması anlamına geliyor. Aynı zamanda Netflix içerisindeki, yapımların nasıl üretildiğini konu alan içeriklerin de N-Plus’a taşınması muhtemel.

Tüm bunların haricinde yine üretilen içeriklerde yer alan müziklerin çalma listeleri halinde yeni serviste yer alması ihtimaller arasında. Böyle bir durumun gerçekleşmesi Netflix’in Spotify, Apple Music gibi platformlara da rakip olması olarak yorumlanıyor.

netflix

Netflix’in kendi müzik platformunu oluşturması haricinde N-Plus’ta yer alacak çalma listelerinin özel bağlantılar ile Spotify, Apple Music, Deezer’da yer alması da muhtemel. Hangi yolun seçileceği ise ileride ortaya çıkacak raporlarla belli olabilir.

Ücretlendirme konusunda raporda herhangi bir bilgi yer almıyor. Netflix’in, aktif olarak satılan üç paketi yenileyerek üst düzey abonelikle birlikte N-Plus’un da sunacağı olarak yorumlanan bu durumun tıpkı çalma listelerinde olduğu gibi ileri ki raporlarla belli olacağı düşünülmekte. Nelerin olacağını ise zaman gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
2
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler