Apple

Yeni Nesil Apple Watch Serisinin Klonları Ortaya Çıktı

Son yılların popüler teknoloji şirketi Apple, önümüzdeki aylarda gerçekleştireceği etkinlik ile yeni Apple Watch serisini tanıtmayı planlıyor olabilir. Muhtemel duyuruya daha haftalar varken yeni modellerin klonları daha şimdiden üretilmeye başlandı.

Üretilen ilk klon Apple Watch Series 7 modelleri, tasarım konusunda oldukça dikkat çekici değişiklikler içeriyor. Tasarımı kadar yeni özellikleriyle de birçok farklı yeniliği beraberinde getireceği model hakkındaki iddiaların doğruluğunu ise gelecek gösterecek.

M1 Mac mini

Yeni Mac mini Sızdırıldı: İşte Özellikleri
Detayları Keşfedin

İşte Yeni Apple Watch Modelinin Muhtemel Tasarımı

2015’te tanıtılan ilk modelden beri yuvarlaştırılmış oval kenarlara sahip olan Apple Watch serileri arasında keskin hatlara sahip hiçbir model bulunmuyor. Üretilen klon ise uzun zamandır tanıtılacağı iddia edilen “düz kenarlı model”e dikkat çekmekte.

Apple’ın geçtiğimiz yıl tanıttığı iPhone 12 serisi ile iyi bir uyum yaratması muhtemel olan düz kenarlı tasarım, yeni serinin tek tasarımsal değişikliği değil. Düz kenarlı tasarıma ek olarak şirketin, ekran boyutlarında da bir değişikliğe gitmesi bekleniyor.

Daha önce 38 ve 42 milimetre modellerden 40 ve 44 milimetreye geçiş yapan Apple’ın şimdi ise 41 ve 45 milimetrelik ekran boyutları ile karşımıza çıkması bekleniyor. Bu değişikliğe rağmen tüm Watch kayışlarının birbiri ile uyumlu kalması mümkün kılınabilir.

Tasarım yeniliklerinden yeni özelliklere geçiş yaptığımızda ise bizleri yeniden tasarlanan Ultra Geniş Bant teknolojisi karşılıyor. Yenilenen çip seti, Apple Watch’un iPhone’a bağlı olmadan daha iyi çalışmasını, iPhone’a bağlı iken ise çok daha iyi bir uyum içerisinde olmasını sağlayabilir.

Son olarak modelin fiyatı konusunda herhangi bir sızıntı henüz bulunmazken, Apple Watch Series 6 ile yakın satış etiketine sahip olacağı ise iddialar arasında. Nelerin olacağını ise ilerleyen günlerde duyurulması beklenen Apple Özel Etkinliği gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler