16" MacBook Pro
Apple

Yeni MacBook Pro’lar için Üzücü Haber

Yeni M1X çipli 14″ ve 16″ MacBook Pro modellerinin, 7 Haziran’da gerçekleşecek olan WWDC Keynote’da tanıtılması bekleniyor. Ancak ortaya çıkan yeni bir rapora göre modeller, beklenenden daha geç satışa çıkabilir.

Geçtiğimiz günlerde, MacBook Pro ve Mac mini modellerinin de aralarında bulunduğu; bazı M1X’li Mac modellerinin WWDC’de tanıtılacağı ortaya çıkmıştı. Ancak ortaya çıkan yeni sızıntılara göre modeller, beklenenden daha geç satışa sunulabilir.

M1 Mac mini

M1X Çipli Mac mini’nin Detayları Ortaya Çıktı
Detayları Keşfedin

Sızıntılara Göre Yeni MacBook Pro’lar, 2022 Yılına Ertelenebilir

Ortaya çıkan yeni bir rapora göre yeni mini-LED’li MacBook Pro modelleri, WWDC21‘de tanıtılacak. Ancak 16″ MacBook Pro’nun seri üretime girme tarihinin ise 2022 yılının başına kadar uzayabilecek. 14″ MacBook Pro’nun ise 2021 yılının sonunda seri üretime girmesi bekleniyor.

MacBook Pro

Aslında M1 çipli iPad Pro için de, her ne kadar bu kadar uzun bir bekleme süreci olmasa da; benzer bir şekilde gecikme yaşanmıştı. Model, yaklaşık 2 haftalık bir gecikmenin sonunda kullanıcılarla buluşmuştu.

M1X çipin 8 çekirdeği yüksek performans, ve diğer 2 çekirdeği düşük güç odaklı olmak üzere; 10 çekirdekli bir CPU ile gelmesi bekleniyor. Bunun dışında 16 ve 32 çekirdek olmak üzere iki farklı GPU seçeneği ile gelmesi beklenen model; sızıntılara göre 64 GB’a varan bellek seçeneği ile gelecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
2
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler