Apple

Yeni iPad Pro Duvar Kağıtları Yayınlandı: Hemen İndirin

Geçtiğimiz günlerde Apple çevrim içi etkinliğinde tanıtılan iPad Pro özellikleriyle ön plana çıkmıştı. Merakla beklenen cihaz güçlü M1 çipi, tasarımı ve diğer özellikleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Çok yakında satışa çıkacak olan cihazın birbirinden renkli duvar kağıtları yayımlandı.

Ne zaman yeni bir cihaz tanıtılsa, etkinlikte kullanılan fotoğraflar daha sonra duvar kağıdı olarak kullanılabiliyor. Bu yeni cihazın tanıtımında da birbirinden canlı duvar kağıtları karşımıza çıkmıştı. Sizin için bu duvar kağıtlarını derledik

Merakla Beklenen Yeni iPad Pro Tanıtıldı
Detayları Keşfedin

Rengarenk iPad Pro Duvar Kağıtlarını İndirin

Tanıtımda kullanılan bu duvar kağıtlarını iPad ya da iPhone’nunuzda kullanabilirsiniz. Derlediğimiz duvar kağıtlarını seri haline getirdik. Tek yapmanız gereken hangi cihazda duvar kağıdını kullanmak istiyorsanız o seridekileri indirin.

Her zamanki gibi, yeni nesil cihaz, herkesin kendi cihazında deneyebileceği capcanlı bir duvar kağıdı serisiyle birlikte geldi. Yüksek çözünürlükteki bu duvar kağıtlarından istediğinizi seçip indirdikten sonra cihazlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazlarınızda yeni duvar kağıtlarını ayarlamak için şunları yapmanız yeterli.

  • Öncelikle cihazınızda Ayarlar uygulamasını açın.
  • Ardından Duvar Kağıdına tıklayın, ve Yeni Bir Duvar Kağıdı Seç seçeneğine dokunun.
  • Fotoğraflar kısmından indirdiğiniz duvar kağıtlarından birini seçin.
  • Görüntüyü ayarladıktan sonra Ayarla tuşuna basın.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler