epic games
Dijital Yaşam

Yeni Epic Games Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Dijital oyun platformu Epic Games, popüler oyun kampanyası kapsamında her hafta sevenlerine bir ya da iki oyunu ücretsiz olarak kullanıma açıyor. Oyun severlerin bir hayli ilgisini çeken bu kampanyanın önümüzdeki hafta ücretsiz olan oyunu belli oldu.

Geçtiğimiz hafta Pine oyunu ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmuştu. Bu oyun, bugün 18.00’e kadar ücretsiz olmaya devam edecek. Saatler kala Epic Games, 13-20 Mayıs tarihleri arasında oynanabilecek ücretsiz oyunu da duyurdu. Bu oyun sadece macOS sisteminde oynanabiliyor.

Epic Games

Epic Games Yüklü Miktarda Bir Yatırım Aldı
Detayları Keşfedin

Haftanın Ücretsiz Oyunu: The Lion’s Song

The Lion’s Song oyunu hakkında bilmeniz gereken tüm detayları derledik. The Lion’s Song anlatım odaklı bir macera oyunudur. 20. yüzyılın başlarında geçen bu oyun, Avusturya’nın sanatçılarından ve bilim insanlarından oluşan bir sınıfa odaklanıyor.

The Lion’s Song oyununda her bölüm farklı bir karakter takip ediliyor ve oyun karakterlerinin kişisel mücadelelerini konu ediniyor. Oyuncuların aldığı kararlar, kahramanların çabaladığı başarıları kazanıp kazanamayacağını belirleyecek. Bu oyun, sadece macOS işletim sisteminde oynanabiliyor ve İngilizce, Almanca, İspanyolca Fransızca gibi dilleri destekliyor.

The Lion’s Song Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: macOS 10.10 veya üstü
  • İşlemci: 2 GHZ
  • Bellek: 1 GB
  • Depolama: 500 MB
  • Çözünürlük: 1280×720
  • DirectX: Sürüm 10

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler