Apple

Yeni Apple Ürünleri Türkiye’de Satışa Çıktı

Teknoloji devi Apple, 20 Nisan‘da gerçekleştirdiği etkinliğinde; AirTag, yeni M1 çipli iPad Pro, iMac ve yenilenen kumandaya sahip yeni Apple TV 4K‘yı tanıtmıştı. Şimdi de ürünler, Türkiye ile birlikte birçok ülkede siparişe açıldı.

Şu anda internet üzerinden ön siparişe açılan ürünler, Mayıs ayında alıcıları ile buluşacak. Siparişe açılan ürünlerin Mayıs ayının ikinci yarısında tam olarak satışa çıkması bekleniyor.

Apple Silikonlu Yeni iMac Tanıtıldı: İşte Özellikleri
Detayları Keşfedin

İşte Satışa Çıkan Yeni Apple Ürünleri

Yeni M1 çipli iMac, yenilenen kumandaya sahip Apple TV 4K ve mor renkli iPhone 12; Türkiye’de siparişe açılmış durumda. Bunun dışında Türkiye’deki kullanıcıların AirTag ve M1 çipli iPad Pro için ise biraz daha beklemesi gerekiyor.

Yeni iMac ve Apple TV 4K, Mayıs ayının ikinci yarısında tam anlamıyla satışa çıkacak. Ayrıca bazı kaynaklara göre bu tarih 21 Mayıs olsa da bu konuda henüz net bir açıklama yapılmadı. Bunun dışında mor renkli iPhone 12 ise tamamen satışa sunulmuş durumda.

Yeni M1 çipli iPad Pro‘nun ve AirTag‘in; ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı ise şimdilik bilinmiyor. Yurtdışından bahsedecek olursak şu anda ABD’de mor renkli iPhone ve AirTag, satışa sunulmuş durumda. Bunun dışında bugün itibariyle ön siparişe açılan iMac, Apple TV ve M1 çipli iPad Pro ise; Mayıs ayının ikinci yarısında ABD’deki kullanıcılara teslim edilecek.

Teslim tarihlerinden bahsedecek olursak, aşağıdan bu ürünlerin Türkiye’deki teslim tarihlerini öğrenebilirsiniz.

  • Mor renkli iPhone 12: 1-3 iş günü (İstanbul için 4-6 Mayıs)
  • Konfigürasyonsuz, M1 çipli iMac: 2-3 Hafta (İstanbul için 21-27 Mayıs)
  • Konfigürasyonlu, M1 çipli iMac: 4-5 Hafta (İstanbul için 10-18 Haziran)
  • Apple TV 4K: 2-3 Hafta (İstanbul için 21-27 Mayıs)

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler