Apple Etkinliği
Apple

Yeni Apple Etkinliği’nin Tarihi Açıklandı: İşte Detaylar

Teknoloji devi Apple, merakla beklenen yeni etkinliğinin tarihini açıkladı. Yine sanal ortamda gerçekleşecek yeni Apple Etkinliği, 20 Nisan Salı günü gerçekleşecek. Ayrıca etkinlikte yeni Apple TV, AirTags, ve yeni iPad Pro’nun da tanıtılması bekleniyor.

Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan bir habere göre Siri’ye yeni Apple Etkinliği’nin ne zaman gerçekleştirileceğini sorduğunuzda Siri, 20 Nisan Salı gününü işaret ediyordu. Siri’nin söyledikleri doğru çıktı ve şirket, Apple Etkinliği tarihini doğruladı.

Yeni Apple Etkinliği WWDC21 için Beklenen Tarih Belli Oldu
Detayları Keşfedin

İşte Etkinlikte Tanıtılması Beklenen Modeller

Etkinlik, 20 Nisan 2021 Salı günü saat 20.00‘da gerçekleşecek. YouTube ve Apple’ın web sitesi üzerinden izlenebilecek olan etkinliğin tüm detayları, Ventence’da da sizlerle olacak. Ayrıca etkinlikte yeni iPad Pro, AirTags ve yeni Apple TV gibi modellerin tanıtılması bekleniyor.

iPad-Pro

Tahminlere göre yeni iPad Pro, yine 11 ve 12.9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla gelecek. M serisi işlemciler ile gelmesi beklenen modeller, ayrıca Thunderbolt / USB-4 bağlantı noktasına sahip olacak. Bunun dışında daha yüksek kontrast oranlarına ulaşabilecek, ve daha parlak bir görünüm sunacak olan Mini LED ekran; fiyatı 11 inçlik modele göre daha yüksek olan 12.9 inçlik modele özel olacak.

Yeni Apple TV’ye gelecek olursak yeni model; daha çok oyun odaklı cihazlarda karşımıza çıkan, 120 Hz’lik yenileme hızına sahip olacak. Bu nedenle yeni Apple TV modeli, oyun odaklı olacak. Ayrıca son olarak yeni Apple TV’nin yepyeni bir kumanda ile geleceği tahmin ediliyor.

Apple TV

Uzun zamandır beklenen AirTags’e gelecek olursak bir konum takip cihazı olan AirTags, istediğiniz eşyayı internet bağlantısı gerektirmeden takip edebilmenize ve bulabilmenize olanak sağlayacak. Hakkında pek fazla detay bulunmayan cihaz ile ilgili olarak Apple, ayrıca geçtiğimiz günlerde yeni özelliği yayınlamıştı.

Etkinliğin Türkçesi, Canlı Bir Şekilde Ventence’da Olacak

Tıpkı geçmiş Apple Etkinlikleri’nde olduğu gibi, bu etkinlikte tanıtılan tüm yenilikler; Canlı Blog ile Türkçe ve canlı bir şekilde Ventence’da olacak. Etkinlikte tanıtılan tüm detayları, canlı ve Türkçe bir şekilde keşfetmek için tek yapmanız gereken; 20 Nisan Salı günü ventence.com’u ziyaret etmek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
2
🥳 HEYECANLI
2
👻 ŞAŞIRTICI
2
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler