Apple

Yeni 9. Nesil iPad Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Teknoloji devi Apple, bu akşam gerçekleştirdiği etkinliğinde 9. Nesil yeni iPad modelini tanıttı. Yeni 10.2 inçlik retina ekranıyla iPad, A13 Bionic çipi ve 1. Nesil Apple Pencil desteği ile öne çıkıyor. Mevcut iPad modelleri arasında en uygun fiyatlandırmaya sahip olan 9. Nesil iPad, Lighting bağlantı noktası ile geliyor.

Smart Keyboard desteği ile gelen yeni 9. Nesil iPad, 10.2 inçlik retina ekranı ve Apple Pencil desteği ile kolayca not almanızı sağlıyor. 8 MP‘lik arka kamerası ile HD videolar ve fotoğraflar çekebilmenizi sağlayan yeni iPad, tüm gün süren pil ömrü sunuyor.

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

İşte Yeni iPad’in Tüm Özellikleri ve Fiyatı

128 GB’a kadar yükseltilebilen depolama alanı ile gelen yeni nesil iPad, 10.2 inçlik bir Retina ekran ile birlikte geliyor. Gücünü A13 Bionic çipinden alan yeni nesil iPad, 12 MP’lik kamerası sayesinde HD videolar kaydedebiliyor.

Kasım Etkinliği'nde

Yeni iPad, 10 saatlik süren pil ömrü ile size tüm gün yetecek gücü sağlıyor. Altın, Gümüş ve Uzay Grisi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile gelen yeni iPad, 1. Nesil Apple Pencil ve Smart Keyboard ile de uyumlu. 

Fiyata gelecek olursak yeni 9. Nesil iPad329 dolarlık fiyata sahip. Bunun dışında yeni iPadbugünden itibaren de başta ABD olmak üzere birçok ülkede satışa çıkacak.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler