Apple Etkinliği Apple Park
Apple

Yaklaşan Apple Etkinliği Nasıl Türkçe Takip Edilir

Geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleşen Apple Etkinliği ile heyecanla beklenen iPhone 13 serisi, Apple Watch Series 7 ve çok daha fazlası tanıtılmıştı. 14 Eylül’deki etkinlikte tanıtılmasına muhtemel gözle bakılan ancak duyurulmayan yenilikler ise, 18 Ekim’de karşımıza çıkacağa benziyor.

18 Ekim günü Türkiye saatiyle 20.00’de başlayacak Apple Etkinliği ile teknoloji devi şirketin M1X ile donatılan yeni Mac modellerinden AirPods 3. Nesil’e birçok farklı aygıtı kullanıcılarla buluşturması muhtemel. Daha şimdiden milyonlarca kişiyi heyecanlandıran etkinliği tamamıyla Türkçe keşfetmenin ise bir yolu mevcut.

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

Apple Etkinliği Yeniliklerini Türkçe Keşfedin

2020 yılının Kasım ayında başlayan ve önümüzdeki yılın sonuna kadar devam edeceği bilinen Apple silikona geçiş süreci, yaklaşan Apple Etkinliği ile büyük bir kilometre taşını atlatması bekleniyor. M1X çipinden güç alacak aygıtlara aynı zamanda geçtiğimiz zamanlarda müzik dünyasına yön veren AirPods’un yeni modelinin duyurulması da ihtimaller arasında.

Kasım Etkinliği'nde
2020’de Gerçekleştirilen 3 Etkinlikten Tim Cook

Yeni aygıtların haricinde bir süredir merakla beklenen macOS Monterey işletim sisteminin yayınlanma tarihinin paylaşılacağı etkinlik, birçok farklı noktadan doğrudan izlenebilir durumda olacak. Apple Park’tan gerçekleştirilecek canlı yayın, tamamıyla İngilizce dilinde yayınlanacak.

Yenilikleri anlık olarak keşfetmek isteyenler içinse Etkinliğin Türkçesi, Ventence’da olacak. Daha önceki Apple etkinliklerinde olduğu gibi 18 Ekim’de de yenilikler, tüm detaylarıyla saniyeler içerisinde ventence.com’daki yerini alacak.

Yeni macOS Sürümü macOS Monterey Tanıtıldı: İşte Özellikleri
Detayları Keşfedin

Canlı Blog ile Etkinlik Heyecanını Hissedin

Etkinliğin Türkçesi’nin klasikleşenlerinden biri olan canlı bloglama, yaklaşan Apple Etkinliği’nde sizlerle birlikte olacak. 19.50’den itibaren erişilebilir duruma gelecek canlı blog ile Tim Cook’un ikonikleşen “Günaydın.” sözünden etkinlik bitişinin ardında beklenen kısa filme kadar, yaşanacakları ayrıntılarıyla keşfetmek mümkün.

Tüm bunların ve çok daha fazlasının bir araya geleceği Etkinliğin Türkçesi’ni takip etmek için Ventence’ı ziyaret etmeyi unutmayın.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler