Aygıtlar

Xiaomi, Elektrikli Arabasını Resmen Duyurdu: İşte Tanıtım Tarihi

Çinli teknoloji devi Xiaomi, geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği etkinliğinde yeni telefon modellerini tanıtmıştı. Bugün resmi Twitter hesabından paylaştığı tweet ile bugün saat 14.30’da dün gerçekleşen etkinliğin devamı olan Mega Launch Part II etkinliğinin gerçekleşeceğini, ve bu etkinlikte yeni elektrikli arabasını tanıtacağını açıkladı.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen Mega Launch etkinliğinde Xiaomi; Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra, Mi 11 Lite ve Mi 11i modellerini tanıtmıştı. Ayrıca bu telefon modellerinin yanında modem, kılıf ve kablosuz şarj aleti gibi bazı aksesuarlarını da tanıtmıştı.

Yeni Xiaomi Mi 11 Ultra Tanıtıldı: İşte Detaylar
Detayları Keşfedin

Xiaomi’nin Elektrikli Arabası, Bugün Geliyor

Şirket, bugün Türkiye saati ile 14.30’da başlayacak olan Mega Launch Part II etkinliğinde, yeni elektrikli arabasını tanıtacağını açıkladı. Ayrıca şirket, paylaştığı gönderide Hong Kong’dan aldığı elektrikli araba lisansını da paylaştı.

Xiaomi’nin bugün saat 14.30’da gerçekleştireceği etkinliğinde başka nelerin tanıtılacağı ise şimdilik bilinmiyor. Xiaomi’nin bu beklenmeyen duyurusu, açıkçası herkes için sürpriz oldu. Xiaomi’nin bugün gerçekleştireceği etkinliği aşağıdan seyredebilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler