Aygıtlar

Xiaomi Mi Band 6 için Beklenen Tarih Netleşti

Dünyanın en çok tercih edilen teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, resmi Twitter hesabından yakında tanıtılacak yeni cihazları hakkında ipuçları vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde paylaşılan iki yeni Tweet, heyecanla beklenen Xiaomi Mi Band 6 için tanıtım tarihini netleştirdi.

Yaptığı iki paylaşım ile de yeni model hakkında birçok ipucu veren şirket aynı zamanda Mi Band 6’nın seri için devrim niteliğinde olacağını da doğruladı. Tüm bunların haricinde Xiaomi’nin pazarlamadan sorumlu başkanının yeni akıllı bileklik modeli ile ilgili yaptığı videolu paylaşım da dikkatleri üzerine çekti.

Xiaomi Mi 11

Xiaomi, Yeni Mi 11 Modellerini Tanıtacağı Etkinliğin Tarihini Verdi
Detayları Keşfedin

Xiaomi Mi Band 6 Ne Zaman Tanıtılacak?

Şirketin paylaşımlarına bakıldığında yeni Mi Band 6, 29 Mart’ta yapılacak online etkinlikte tanıtılacak. Xiaomi’nin yeni Mi 11 modellerini de duyuracağı etkinliğin şirket tarihinin en çok ses getiren etkinliği olması bekleniyor. Aynı zamanda hem paylaşılan Tweet’ler ve ortaya çıkan raporlar ile yeni akıllı bilekliğin özellikleri neredeyse netleşmiş durumda.

Mi Band 6 için Paylaşılan İlk Görsel | Xiaomi

Ortaya çıkan Xiaomi raporlarının öncesinde paylaşılan resmi görseller dahi yeni akıllı bilekliğin özellikleri hakkında ipuçları vermekte. Mi Band 6’nın 29 Mart’ta tanıtılacağını duyuran ilk görselde 6 rakamının içerisine gizlenmiş silüet tasarım hakkında ilk gösterimi yapar nitelikte.

Mi Band 5 ile benzer bir tasarıma sahip olması beklenen bilekliğin aynı zamanda adım takibi, pil ömrü, hava durumu, egzersiz ve sağlık ile ilgili kritik özellik iyileştirmeleri sunması bekleniyor. Sızdırılan bilgilere göre model, tıpkı Apple Watch Series 6 gibi kandaki oksijen seviyesini ölçebilecek.

Şirketin paylaştığı ikinci Mi Band 6 görseli ise özellikler kadar isim açısından da bazı göndermeler içeriyor. Yeni akıllı bilekliğin tıpkı daha önceki modellerde olduğu gibi globalde Mi Smart Band 6 ismiyle satışa çıkması muhtemel. Aynı zamanda model, seri için devrim niteliğinde olabilir.

İkinci görselde Mi Band 6’nın ekranının kenarlara kadar uzanması, akıllara kullanıcıların uzun zamandır beklediği uçtan uca ekranın artık geldiği ihtimalini getiriyor. “Meet a bigger vision” sloganını Türkçeye çevirdiğimizde ortaya çıkan “Daha büyük bir vizyonla tanışın” ifadesi ise tüm bunları destekler nitelikte.

Xiaomi Global Pazarlama Müdürünün Paylaşımı

Tüm bunların haricinde Xiaomi’nin global pazarlama müdürü Abi Go’nun birkaç saat önce yayınladığı yeni video, Mi Band 6’yı neredeyse tüm detaylarıyla ortaya çıkarmış durumda. Farklı kayışlar ve ekran yüzleri ile karşılaştığımız videoda ekranın kenarlara uzanmaması ise merak uyandırdı.

Şirketin Mi Band 6’yı bir modelden çok seriye dönüştürme ihtimali de bununla birlikte güçlenmiş durumda. Çok daha uygun fiyatlı olacak ilk modelde klasik Mi Band ekranı bulunacakken daha pahalı ikinci modelde ise ekran uçtan uca bir deneyim sunabilir. Nelerin olacağını ise daha birçok ürünün tanıtılacağı Xiaomi etkinliği gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler