Aygıtlar

Xbox Mini Buzdolabı için Sevindirici Gelişme

Teknoloji devi Microsoft’a bağlı olan Xbox, geçtiğimiz yıl gerçekleşen etkinliğinde en yeni Series S ve Series X oyun konsollarını tanıtmıştı. Series S’in aksine bambaşka bir tasarım ve performans ile gelen Xbox Series X için aynı zamanda bir buzdolabı da etkinlik sonrasında duyurulmuştu.

Yeni oyun konsolunu tanıtan içerik üreticilerine devasa boyutlarda gönderilen buzdolabı, yapılan yeni açıklamaya göre çok yakında Xbox hayranları ile de buluşacak. Fiyat etiketi de açıklanan buzdolabının önemli bir farkı mevcut.

EA Games Oyun Hizmeti İsmini Değiştirdi: EA Play

Xbox Game Pass ve EA Play Servislerine Gelmesi Beklenen Oyun Duyuruldu
Detayları Keşfedin

İşte Dikkat Çeken Boyutu ile Xbox Series X Mini Buzdolabı

İlk kez 10 Kasım 2020 tarihinde karşımıza çıkan yeni Xbox Series X, kısa süre içerisinde oldukça sevilmişti. İnternet ortamında ise bir sonraki nesil oyun konsolu görüntü açısından buzdolabına benzetilmişti. Bunu duyan Xbox ise devasa boyutlarda bir buzdolabı tasarladı.

Xbox Series X Buzdolabı için Paylaşılan Video

Üretilen buzdolabını iJustine başta olmak üzere birçok farklı içerik üreticisine gönderen Xbox, daha sonra ise bu dolabın mini versiyonunu da duyurdu. Mini boyutlardaki buzdolabı için yapılan açıklamada aynı zamanda aygıtın çok yakında Xbox hayranları ile buluşacağı da aktarıldı.

Heyecanlı bir bekleyişin ardından ise sevilen oyun konsolu üreticisi bir açıklama daha yaptı. Resmi web sayfasında paylaşılan bilgilere göre Mini Buzdolabı, 19 Ekim’de Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Avrupa Birliği ülkelerinde ön siparişe sunulacak.

Microsoft, Xbox için Geliştirdiği Yeni Kablosuz Kulaklığını Duyurdu
Detayları Keşfedin

Mini Buzdolabı, Fiyatı ile Dikkat Çekiyor

Tüm bunların haricinde buzdolabı için ödenmesi gereken fiyat da belli oldu. Dikkat çeken aygıtın dolar, pound ve euro cinslerinden farklı ücretleri bulunuyor. ABD’de 99.99$’dan ön siparişe açılacak olan buzdolabı, Avrupa Birliği ülkelerinde ise 99.99€’luk bir fiyat etiketine sahip. Artık Avrupa Birliği’nde bulunmayan İngiltere’de ise buzdolabını almak için 89.99£ ödenmesi gerekiyor.

19 Ekim’de bu üç bölgede ön siparişe sunulacak Xbox Series X Mini Buzdolabı’nın Aralık ayında daha fazla ülkede bulunur hale gelmesi planlanıyor. Merak edilen bir diğer konu ise Xbox’un buzdolabı için bölgesel fiyatlandırma yapıp yapmayacağı.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler