EA Play
Dijital Yaşam

Xbox Game Pass ve EA Play Servislerine Gelmesi Beklenen Oyun Duyuruldu

Popüler video oyunu geliştirici şirketi Electronic Arts oyuncuları oldukça sevindirecek bir haber duyurdu. Şirket 2020 senesinde EA Play adlı abonelik servisini başlattı. Bu servis ile kullanıcılar popüler Electronic Arts oyunlarını ücretsiz şekilde oynayabiliyor. Ek olarak halihazırda Origin platformundaki EA Access ise kaldırılıp EA Play adını aldı. Fakat farklı olan başka bir nokta ise bu servis Steam platformuna da gelmişti .

Bunlara ek olarak servis, Steam platformunda başlarda büyük bir ilgi toplasa da servisin aboneleri EA Play içindeki oyunlardan çok da memnun değildi. Bunun sebebi ise Steam’deki serviste FIFA oyunlarının bulunmaması. Fakat Electronic Arts bütün platformlardaki EA Play servislerine ve Xbox Game Pass‘e FIFA 21‘in geleceğini açıkladı. Detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Epic Games

Epic Games Açıkladı: İşte Önümüzdeki Haftanın Ücretsiz Oyunu
Detayları Keşfedin

EA Play, FIFA 21

Şirket dün yaptığı açıklama ile Xbox Game Pass ve EA Play servislerine popüler futbol oyunu FIFA 21’in geleceğini duyurdu. Bu sayede kullanıcılar bu iki servisten birine abone olarak Steam fiyatı 419 TL olan oyunu çok daha uygun bir fiyata oynayabilecekler.

FIFA 21

Xbox Game Pass ve EA Play servislerine gelecek olan FIFA 21 için şirket tarafından henüz net bir tarih verilmedi. Ancak oyunun Mayıs ayı içinde iki oyun servisine de gelmesi bekleniyor. Ek olarak Microsoft Store’da da fiyatı 497,50 TL olan FIFA 21, sınırlı bir süre için yüzde 60 indirimle 199,00 TL’ye düştü. Microsoft Store’daki kampanya ise 14 gün boyunca devam edecek.

EA Play servisine üye olmak için birkaç yol var. Bunlardan birisi PC üzerinden abone olmaak. Servise bilgisayar üzerinden Origin ya da Steam kullanarak üye olabilirsiniz. Bunun yanı sıra PlayStation ve Xbox platformlarında da ayrıca servise abone olabilirsiniz. EA Play’e Steam üzerinden aylık 30, yıllık ise 169 TL gibi bir fiyata abone olabilirsiniz. Son olarak oyunun sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

FIFA 21

FIFA 21 Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşlemci: Intel Core i3-6100 3.7 GHz ya da AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
  • İşletim sistemi: Windows 10 – 64 bit
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 660 2 GB ya da AMD Radeon HD 7850 2 GB
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen

  • İşlemci: Intel i5-3550 3.4 GHz ya da AMD FX 8150 3.6 GHz
  • İşletim sistemi: Windows 10 – 64 bit
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 ya da AMD Radeon R9 270X
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler