WWDC Etkinliğin Türkçesi
Apple

WWDC21’i Tamamen Türkçe Bir Şekilde Takip Edin

Teknoloji devi Apple, her yıl Haziran ayında gerçekleştirdiği geliştirici etkinliği WWDC’yi, bu yıl 7-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirecek. Apple Keynote ile başlayacak olan etkinlik, Platforms State of the Union ile devam edecek.

7 Haziran Pazartesi, saat 20.00’da başlayacak olan Keynote; Apple’ın web sitesi ile, YouTube üzerinden canlı olarak, sanal ortamda ve İngilizce olarak gerçekleştirilecek. iOS 15 gibi işletim sistemlerinin yanı sıra, M1X’li Mac modellerinin tanıtılması beklenen etkinlik, ayrıca tamamen Türkçe ve canlı bir şekilde, tüm detaylarıyla Ventence’da olacak.

Apple, WWDC21 Etkinliğinin Programını Açıkladı
Detayları Keşfedin

Tanıtılan Yenilikler, Canlı Blog ile Anında Ventence’da Olacak

Ventence’ın her Apple etkinliğinde gerçekleştirdiği canlı bloglama, bu Apple etkinliğinde de gerçekleştirilecek. Böylelikle Apple’ın yeni işletim sistemlerini ve teknolojilerini tanıtacağı WWDC21 etkinliğindeki tüm gelişmeler; hem anlık olarak, hem de Türkçe bir şekilde Ventence’da olacak.

Böylece herkes, Apple’ın WWDC21 Keynote’da tanıttığı yenilikleri anlık olarak, ve Türkçe bir şekilde takip edebilecek. Ventence’ın gerçekleştireceği Canlı Blog’u takip edebilmek için ise; tek yapmanız gereken, etkinlik akşamı ventence.com‘u ziyaret etmek.

WWDC21’deki Tüm Yenilikler, Aynı Zamanda Ventence Sosyal Medya Hesaplarında

WWDC21 Keynote’da tanıtılan tüm yenilikler, ventence.com‘un yanında; Ventence sosyal medya hesaplarında da anlık olarak, ve Türkçe bir şekilde olacak. Bunun için tek yapmanız gereken Ventence’ın, Twitter ve Instagram hesaplarını 7 Haziran, saat 20.00’da ziyaret etmek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
3
🥳 HEYECANLI
4
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler