WhatsApp Mac
Dijital Yaşam

WhatsApp’tan Sözleşmeyi Kabul Etmeyenler için Geri Adım

WhatsApp’ın gündem olan yeni gizlilik politikası, 15 Mayıs tarihinde kullanıma sunulmuştu. Bu sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcılar, bazı WhatsApp özelliklerini kullanamıyordu. Bu konuda WhatsApp’tan bir geri adım geldi.

Bu kararını yeniden gözden geçiren şirket, ayrıca bu yeni sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcıların tekrar WhatsApp’ın tüm özelliklerini kullanabileceğini belirtti.

Instagram WhatsApp Çöktü

WhatsApp’tan İptal Kararı ile İlgili Yeni Açıklama
Detayları Keşfedin

WhatsApp, Bu Adımda Bu Sefer Kararlı Görünüyor

Artık sözleşmeyi kabul etmeyenlerin de WhatsApp’ın tüm özelliklerini kullanabileceğini açıklayan şirket, buna ek olarak bu sefer verdiği karardan geri dönmeyecek gibi görünüyor.

WhatsApp Mac

“Çeşitli yetkililer ve gizlilik uzmanlarıyla yapılan son tartışmalar göz önüne alındığında; sözleşmeyi henüz kabul etmemiş olanların da herhangi sınırlama olmadan, WhatsApp’ın tüm özelliklerinden yararlanabileceğini belirtmek istiyoruz.”

WhatsApp’ın Açıklaması

Üstelik bu açıklamasına ek olarak şirket, bu kararın sonsuza kadar geçerli olacağını belirtiyor. Elbette bu konuda WhatsApp’tan başka bir adım gelir mi belli değil; ancak WhatsApp, yeni gizlilik sözleşmesini uygulama konusunda geri adım atmayacak gibi görünüyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler