Instagram WhatsApp Çöktü
Dijital Yaşam

WhatsApp’ın Yeni Bir Dönemi Başlatacak Özelliği Ortaya Çıktı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Facebook’a bağlı olan WhatsApp, geçtiğimiz saatlerde yeni beta güncellemesini yayınladı. Android kullanıcıları için kullanıma sunulan beta, aynı zamanda beraberinde yeni bir dönemi başlatacak özelliği getirmekte.

Son aylarda kullanıcıların kişisel bilgilerine büyük ölçüde erişim izni isteyen gizlilik politikasını yayınlayan şirket, yayınladığı en son beta sürümüne yeni bir özellik eklemiş durumda. Kullanıcıların yetkililer ile tıpkı bir arkadaşları gibi konuşabileceği özellik, platformdaki sorunların tespiti konusunda kritik bir adım olarak görülüyor.

Verilerini Facebook ile Paylaşmayanların WhatsApp'ı Kullanamayacağı Açıkladı

Verilerini Facebook ile Paylaşmayan Kişiler, WhatsApp Kullanamayacak
Detayları Keşfedin

Özellik ile Birlikte Yeni Dönem Başlıyor

Şimdilik sadece Android kullanıcıları için testlerine başlayan özelliğin adı henüz netleşmiş durumda değil. Sistem kodlarında “Uygulama İçi Destek” şeklinde yer alan özellik çok daha hızlı bir şekilde WhatsApp ile iletişime geçebilmenizi sağlıyor.

Bu durum sayesinde şirket daha fazla kullanıcı ile iletişime geçerek platformun gelişimini hızlandırmayı amaçlıyor. Kullanıcıların sadece birkaç basit adım içerisinde WhatsApp yetkilileri ile iletişime geçebileceği yeni özellikte iletişim sayfası Sohbetler kısmında görünüyor.

Böylelikle kullanıcılar ile iletişimi en üst seviyeye çıkarabilecek olan WhatsApp henüz test aşamasında olan özelliği için yakın zamanda iOS testlerine başlayabilir. Tüm testlerin ardından ise faydalı özelliğin herkesin kullanımına sunulması bekleniyor. Nelerin olacağını ise ilerleyen günler gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler