Instagram WhatsApp Çöktü
Dijital Yaşam

WhatsApp, Yeni Sesli Mesajlar Özelliğini Test Ediyor

WhatsApp, sesli mesajlar için uzun süredir beklenen özelliğinin test çalışmalarını başlattı. Şimdilik Whatsapp’ın iOS ve Android sürümünde test edilebilen bu özellik, kullanıcılara Instagram‘a benzer bir şekilde sesli mesaj atma imkanını sağlıyor.

Gelen güncelleme ile WhatsApp, kullanıcılara sesli mesaj kaydederken gerçek zamanlı ses dalga formlarını gösterebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, kayıt sırasında sesli mesaj kaydını durdurabilecek ve sesli mesajı göndermeden önce iletiyi dinleyebilecek.

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

Sesli Mesajlar için Ön İzleme Seçeneği, Whatsapp’a Geliyor

Yakın bir tarihte yayınlanması beklenen bu özellik, gerçek zamanlı ses dalgası yeniliğinden çok daha fazlasını beraberinde getiriyor. Kısıtlı kişinin erişimine açık olan bu beta, WABetaInfo tarafından sızdırıldı.

Sızdırılan videoya göre kullanıcılar sesli mesajları kaydederken gerçek zamanlı bir şekilde ses dalgalarını görüntüleyebilecek. Ancak buradaki en önemli nokta, kullanıcıların istedikleri zaman mesajı durdurarak mesajı göndermeden önce dinleyebilmeleri olarak gözüküyor.

Henüz Whatsapp’ın iOS ve Android sürümlerinde test edilen bu özellik yakın zaman içerisinde kullanıcılarla buluşacak. Fakat bu yeniliğin ne zaman yayınlanacağı hala merak konusu.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler