Samsung Galaxy A30 Ventence
Aygıtlar

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy A22 için Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A22 hakkında bilgiler ortaya çıktı. Samsung, Galaxy A32’yi yılın başlarında piyasaya sürmüştü. Bu cihazıyla birlikte 5G teknolojisini de kullanıcılara tanıtmış oldu. Yine 5G’yi destekleyecek A22 için birkaç bilgi sızdırıldı.

A22, daha düşük fiyatlı olarak ilerleyen günlerde karşımıza çıkabilir. Ayrıca basın görüntüleri, kamera bilgisi, ekran tipi ve boyutuyla ilgili bilgiler medyaya sızdırıldı. Fakat, bütçe dostu olan bu telefonun, piyasaya ne zaman sürüleceği hakkında bilgi bulunmuyor.

Samsung Galaxy A32

Bütçe Dostu Samsung Galaxy A32’nin 4G Versiyonu Tanıtıldı
Detayları Keşfedin

A22 Hakkında Tüm Bilinenler

Samsung’un bu güne kadarki en uygun fiyatlı 5G telefonu olabilir. Bu cihaz plastik gövdeye sahip. Ayrıca cihazın 48MP, 5MP ve 2MP’lik üç arka kamerası bulunuyor. Samsung ‘un Galaxy A22 için bir MediaTek Dimensity 700 yongası üzerinde çalışacağı biliniyor.

Galaxy A22 | 91 Mobiles

Cihaz, 5.000 mAh’lik büyük bir bataryaya sahip olacak. Buna rağmen, cihazın maliyetini düşürmek için 6.4 inç 1080p LCD ekran kullanacağı bildiriliyor. Cihazın fiyat bilgisine gelecek olursak net bir şey belli olmasa da, diğer 5G modellerinden daha uygun olacağını biliyoruz.

Galaxy A32 5G, şuan Türkiye’de yaklaşık 3.239 TL. Yeni çıkacak olan bütçe dostu telefonun bu fiyatın çok daha altında olacağı öne sürülüyor. Samsung, Galaxy A22 uygun fiyatlı telefonunu piyasaya sürerek, birçok insanın erişebilmesini hedeflemiş olabilir.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler