Aygıtlar

Uygun Fiyatlı En İyi 3 Akıllı Saat Modeli

Son yıllarda oldukça popüler olan akıllı saatler, bize hayatımızın birçok alanında yardımcı oluyor. Akıllı saatmodelleri, gün içinde saate bakmanın yanında arama yanıtlama, sağlık verilerinizi görme ve egzersizleri geliştirme gibi birçok seçenek sunuyor.

Piyasada ucuzundan pahalıya birçok akıllı saat modeli bulunuyor. Biz de fiyatı 1.000 TL civarında olan, rakipleri arasında alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden birkaçını karşılaştırıyoruz.

Google

Bir Tasarımcı, Google Arjantin Alan Adını 23 TL’ye Satın Aldı
Detayları Keşfedin

Xiaomi Mi Watch

Xiaomi’nin uygun fiyatlı akıllı saat modeli Mi Watch, özellikleri ile dikkat çekiyor. Yüksek çözünürlüklü ekran, 32g’lık hafif tasarım, 100’den fazla saat kadranı, 117 farklı spor modu, kalp atış izleme ve kandaki oksijen seviyesini ölçme; Xiaomi Mi Watch’da bir araya geliyor.

Öncelikle Xiaomi Mi Watch’ın ekranından başlayacak olursak akıllı saat modeli; 1,39 inçlik, 326 ppi yüksek çözünürlüklü ekran ile geliyor. Üstelik model, Her Zaman Açık Ekran’ı da destekliyor.

100’den fazla saat kadranı, ve 117 farklı spor modu ile birlikte gelen model; 32 gramlık hafif bir tasarıma sahip. Üstelik Mi Watch, 12 nm yüksek performanslı GPS ile birlikte geliyor. Böylelikle saat, daha doğru konum sunuyor.

Modelin pil ömrüne gelecek olursak Mi Watch, 16 günlük pil ömrü sunuyor. Ayrıca model, tam 50 saat boyunca spor takibi ve GPS ile konum takibi yapabiliyor. Bunun dışında model, uyku takibi, stres izleme ve vücut enerjisi izlemeyi de destekliyor.

24 saat kalp atış hızı izleyebilen Mi Watch, kandaki oksijen miktarını da ölçebiliyor. Hem Android, hem de iOS ile uyumlu olan model; 3 farklı renk ve kayış ile birlikte geliyor.

Huawei Watch GT 2e

Huawei’nin Watch GT 2e akıllı saat modeli, tıpkı Mi Watch gibi 1,39 inçlik bir ekranla geliyor. 2 haftalık pil ömrüne sahip olan model, AMOLED HD ekran ile birlikte geliyor. Bunun dışında modelde, 85 farklı özel egzersiz modu bulunuyor.

Model, 85 farklı özel egzersiz modunun yanında yüzme ve koşu gibi 15 profesyonel egzersiz modu ile birlikte de geliyor. Kişisel fitness eğitmenine sahip olan Watch GT 2e, siz antrenmana başladığınızda otomatik olarak algılıyor.

Bunun dışında model, tıpkı Mi Watch gibi uykunuzu takip edebiliyor, kandaki oksijeni ve stresi ölçebiliyor. Bunlara ek olarak Watch GT 2e500 şarkı saklayabiliyor ve bunu telefon olmadan, Bluetooth kulaklıklarda oynatabiliyor.

Telefonunuza gelen arama bildirimler, aynı zamanda saatinize de geliyor. Böylelikle bildirimleri telefonunuzu elinize almadan, yalnızca saatiniz ile görüntüleyebiliyorsunuz. Son olarak bu model de, tıpkı Mi Watch gibi hem iOS hem de Android telefonlarla uyumlu.

HONOR MagicWatch 2

HONOR MagicWatch 2, 316L paslanmaz çelik kasaya sahip. Bunun dışında Her Zaman Açık Ekran özelliğini destekleyen model, 7 güne varan pil ömrü sunuyor. Hedefe dayalı 15 farklı egzersiz modu ile birlikte gelen MagicWatch 2, kandaki oksijen miktarını da ölçebiliyor.

Ayrıca model, Çift Uydu Konumlandırma Sistemi sayesinde egzersiz sırasında telefonunuz yanınızda olmasa bile saat, hızınızı ve rotanızı doğru bir şekilde kaydedebiliyor. Buna ek olarak suya 50 metreye kadar dayanabilen model; siz yüzerken bile mesafe, kalori ve hız gibi verileri ölçebiliyor.

MagicWatch 2, 4 GB’lık yerleşik depolama alanı ile birlikte geliyor. Böylelikle tıpkı Watch GT 2e gibi müziklerinizi telefonunuz olmadan, Bluetooth kulaklıklarda oynatabiliyor. Buna ek olarak model, uyku takibi özelliği sayesinde uykunuzu takip edebilmenizi sağlıyor. Son olarak MagicWatch 2, hem iOS hem de Android telefonları destekliyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler