Dijital Yaşam

Ubisoft, Mario + Rabbids Serisinin Yeni Oyununu Duyurdu

Oyun devi Ubisoft, Super Mario ve Rabbids karakterlerinin bir arada olup maceradan maceraya koştuğu Mario + Rabbids oyun serisinin yeni oyununu duyurdu. 2022 yılında piyasaya çıkacak olan Mario + Rabbids: Sparks of Hope, şu anda ön siparişe açılmış durumda.

60 dolarlık ön sipariş fiyatına sahip olan Sparks of Hope; 2022 yılında, Nintendo Switch kullanıcıları tarafından oynanabilecek. İlk oyunu 2017’de çıkan Mario + Rabbids serisi, strateji oyunu severlerin oldukça ilgisini çekmişti.

Nintendo Direct Etkinliğinde Tanıtılan Tüm Yenilikler ve Oyunlar
Detayları Keşfedin

İşte Mario + Rabbids: Sparks of Hope’un Özellikleri

Oyundan biraz bahsedecek olursak Sparks of Hope’da, Super Mario ile Rabbids karakterleri, galaksiyi kurtarmaya çalışıyor. Ayrıca oyunun şimdilik duyurulan ana karakterleri arasında ise; Super Mario, Rabbid Peach ve Rabbid Rosalina yer alıyor.

Üstelik ilginç bir şekilde oyun, Ubisoft’un duyurusundan önce Nintendo’nun sitesinde ortaya çıktı. Öncelikle Nintendo’nun mağaza sayfası yayınlanan oyun; birkaç saat sonra yapılan duyuru ile, resmilik kazanarak detayları ortaya çıktı.

Şimdilik oyunun tüm detayları açıklanmış değil, ancak önümüzdeki aylarda çıkış tarihinin ve oyun hakkında diğer detayların duyurulması bekleniyor. Bunun dışında oyun hakkında hazırlanan siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayabilir; ayrıca oyunu ön sipariş etmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler