Twitter Siber Saldırı Hakkında Açıklamalarda Bulundu
Dijital Yaşam

Twitter’ın Ücretli Servisi Blue’nun Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Twitter’ın bir süredir ücretli bir servis üzerinde çalıştığı zaten biliniyordu. Geçtiğimiz günlerde bazı özellikleri ortaya çıkan bu servisin, şimdi de yanlışlıkla ücreti ortaya çıktı.

Twitter’ın App Store sayfasına, doğrudan Twitter tarafından; yeni bir uygulama içi satın alım seçeneği eklenmiş durumda. Üstelik Twitter Blue ismini taşıyan bu uygulama içi satın alım seçeneği için bir fiyat da belirlenmiş durumda.

Twitter

Yeni Twitter Servisi Blue için Özellikler Belli Oldu
Detayları Keşfedin

İşte Twitter Blue’nun Ücreti

Twitter’ın yeni aboneliği Twitter Blue’nun App Store’daki fiyatı, ABD’de 2,99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca servisin Türkiye fiyatı ise 30,99 TL olarak girilmiş.

App Store’daki bir uygulamada uygulama içi satın alım seçeneği aktifleştirildiğinde, bu satın alımın açıklaması ve fiyatı; o uygulamanın App Store sayfasında görüntülenebiliyor. Anlaşılan Twitter, Blue servisini kullanıcılara sunmadan önce test edebilmek için; kendi uygulamasına uygulama içi satın alım olarak ekledi.

Böylelikle bu servisin çalışmalarında artık sona gelindiği, ve çok yakında kullanıcılarla buluşacağı ortaya çıktı. Gerçekleşen sızıntılara göre, uygulama simgesi değiştirme, ve tweet’i geri alma gibi özellikler sunacak olan bu aboneliğin; ne zaman kullanıcılara sunulacağı ise bilinmiyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler