Twitter
Dijital Yaşam

Twitter’ın Ses Getirecek Paylaşım Özelliği Sızdırıldı

Son zamanlarda kullanıcı deneyimi alanında yenilikler getiren Twitter, yeni bir özelliği ile tekrardan karşımıza çıkıyor. Yeni getirilecek olan özellik, gönderdiğiniz tweetin sadece belirlediğiniz kişiler tarafından görüntülenmesini sağlayacak.

Yakın dönemde Twitter Blue gibi yeniliklerle karşımıza çıkan Twitter, şimdi de “Güvenilir Arkadaşlar” özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu özellik ile kullanıcılar sadece önceden güvenilir arkadaşlar olarak seçtiği kişilerin görebileceği tweetler atabilecek.

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

Güvenilir Arkadaşlar, Twitter’a Geliyor

Yeni özellik ile kullanıcılar tweet akışlarını sadece “Güvenilir Arkadaşlar” olarak seçebilecek ve “Güvenilir Arkadaşlar”‘ının tweetlerini görüntüleyebilecek. Ayrıca bu özellik ile beraber gelecek yeniliklerden bazıları da gönderdiğiniz tweetin kategorisini belirleme ve kullanıcıların görmek istemeyecekleri belirli ifadeleri sansürleme olacak.

Twitter

Bilindiği gibi bu sistem Instagram dahil olmak üzere birçok sosyal medya uygulamasında kullanılıyor. Bu özelliğin yüksek takipçili ve gizliliğe önem veren kişiler için önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Twitter, getireceği yenilikler ile kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmeyi hedefliyor. Birçok kişi tarafından merakla beklenen bu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı hala merak konusu.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler