Twitter'da
Dijital Yaşam

Twitter, Mavi Tik Başvurularını Tekrardan Kapatıyor

Twitter, uzun zamandır kapalı olan mavi tik başvurularını 2020’nin sonlarında yaptığı açıklama ile; 2021’de tekrar başlatacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz hafta ise şirket, sözünde durarak mavi tik başvurularını kabul etmeye başlamıştı.

Henüz bir hafta geçmesine rağmen şirket, mavi tik başvurularını tekrar askıya aldı. Pek fazla detay vermeyen Twitter, çok yakında başvuruları tekrar almaya başlayacağını açıkladı.

Twitter Siber Saldırı Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Twitter’ın Ücretli Servisi Blue’nun Türkiye Fiyatı Belli Oldu
Detayları Keşfedin

İşte Twitter’ın Mavi Tik Başvurularını Kapatmasının Nedeni

Şirket tarafından yapılan açıklamada, oldukça fazla sayıda başvuru yapıldığı belirtiliyor. Bunun nedeninin ise mavi tik başvurularının uzun zamandır kapalı olmasından kaynaklandığı düşünülüyor. Twitter da yapılan başvuruların hepsini inceleyebilmek için mavi tik başvurularını geçici süreliğine askıya almış durumda.

Şimdiye kadar yapılan başvurulara geri dönüş yapıldıktan sonra başvuruları tekrar almaya başlayacağını söyleyen Twitter’ın tam açıklaması ise şöyle:

“Doğrulama isteklerini almaya başlamıştık. Gönderilen başvuruları gözden geçirirken, maalesef daha fazla başvuru alamayacağız. Ancak başvuruları almaya yakında devam edeceğiz!”

Twitter’ın Açıklaması

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler