Dijital Yaşam

Twitter, Android için DM Arama Özelliğini Test Etmeye Başladı

Twitter, son aylarda çıkarttığı birbirinden farklı özelliklerle dikkat çekmeyi başarıyor. Şimdi de Twitter, DM arama özelliğini Android cihazlarla buluşturuyor. Bu özellik kullanıcıların DM’lerini aramayı kolaylaştıracak. Bir sohbeti aramak için durmaksızın gezinmek yerine artık sohbetler rahatlıkla bulunabilecek.

Twitter, piyasaya sürdüğü özelliklerle kullanıcıların işini kolaylaştırmayı hedefliyor. Bu amacı sayesinde piyasada büyük yer edinmeye devam ediyor. Android cihazlara yeni gelen bu özellik de kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış.

Twitter Siber Saldırı Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Twitter, Yeni Profesyonel Profil Tasarımını Test Etmeye Başladı
Detayları Keşfedin

Yeni Özellik Bu Yıl Gelecek

Twitter öncelikle DM arama özelliğini iOS cihazlarına getirmişti. Bundan iki yıl sonra nihayet Android kullanıcıları da bu özelliğe sahip olacak. Artık mesaj bölümünde bir arama çubuğu görünecek. Bir sohbet, ya da mesaj aramak istenildiğinde buraya yazıp rahatlıkla aranan şey bulunabilecek.

DM arama özelliğinin test aşamalarına başlayan Twitter, müjdeli haberi resmi hesabından bir paylaşım yaparak duyurdu. O paylaşımda bu özelliğin nihayet test aşamalarına başlandığı yazıyor. Bu yıl içinde de kullanıcılarla buluşacak.

Bu özelliği kullanıcılar heyecanla beklemeye başlamışken, gözler sıradaki yeniliğin ne olacağına çevrildi. Yeni özellikleriyle sosyal medya platformunu günden güne geliştiren şirket, geçtiğimiz günlerde Bağış özelliğini de piyasaya sürmüştü. Böylece kullanıcılar, içerik üreticilerine istediği miktarda ödeme yapabilecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler