Apple

TurkishKit WWDC Kampı Başladı

TurkishKit, yeni etkinliğini duyurdu. WWDC Kampı adındaki etkinlik tamamen ücretsiz olarak Swift Playgrounds projenizi geliştirmenizi kolaylaştırmayı amaçlıyor.

WWDC21’in özel yarışması Swift Student Challenge’a geliştirdiğiniz Playgrounds projenizde destek sağlayacak olan Kamp, TurkishKit’in Discord sunucusunda gerçekleşiyor. Ayrıca kamp boyunca birçok WWDC kazananı, 5 özel etkinlikte katılımcılarla bir araya geliyor.

TKAkademi

TurkishKit Akademi Eğitimi ile iPhone Uygulamaları Geliştirmeyi Öğrenin
Detayları Keşfedin

TurkishKit WWDC Kampı: Projenizi Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın

5-14 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan WWDC Kampı, her an desteğe hazır eğitmenlerden oluşuyor. Aynı zamanda deneyimli kişiler tarafından hazırlanmış kaynak önerileri de kamp kapsamında sizleri bekliyor. WWDC21 Swift Student Challenge kazananı olmanız için ihtiyacınız olan her şey WWDC Kamp’ı ile sizlere sunuluyor.

TurkishKit Akademi ile Swift Öğrenin!
TurkishKit’in Geçmiş Etkinliklerinden Bir Kare

Eğitmen ve Konuşmacılardan Destek Alın

WWDC Kampı’nın 9 günlük programı oldukça dolu. Neredeyse her gün gerçekleşecek olan online etkinliklerde birçok farklı eğitmen ve konuşmacı, katılımcılarla bir arada olacak. Swift konusunda uzman kişilerle bir araya gelecek olan katılımcılar ise karşılaştıkları kod problemlerine çözüm bulabilecek.

WWDC Kazananlarıyla Bir Araya Gelin, Aradığınız İlhamı Keşfedin

WWDC Kampı’nda daha önce Apple’ın hem WWDC Scholarship hem de WWDC Swift Student Challenge yarışmalarında başarıya ulaşanlarla vakit geçirerek onların başarı hikayelerini kendilerinden dinleyebileceksiniz.

TurkishKit Akademi ile Swift Öğrenin!
Kamp Etkinliklerinde Bulunacak WWDC Kazananlarından Biri: Nadin Tamer

Özel Kaynak Önerileri ile Çok Daha Yaratıcı Projeler

WWDC ve Swift Student Challenge konusunda oldukça deneyimli, aynı zamanda bilgili olan TurkishKit ekibi, Kamp boyunca katılımcılara özel kaynak önerileri hazırlayacak. Dünyanın dört bir yanındaki Apple geliştiricilerinin oluşturduğu kaynaklar ile birlikte katılımcılar, projelerini yaratıcı bir hale getirme şansı elde edecekler.

Topluluktan İlham Alın, İlham Kaynağı Olun

Katılımcılar WWDC Kampı sayesinde, özel Discord odalarında bir araya gelebilecek. Benzer hayalleri paylaşan bir topluluğu oluşturan Discord odalarında katılımcılar birbirlerine destek olurken aynı zamanda ilham kaynağı olacak.

TurkishKit Akademi ile Swift Öğrenin!

TurkishKit tarafından hazırlanan ve tamamen ücretsiz olan etkinliğe katılmak için Discord sunucusuna hemen katılın.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

1 Comment

  1. Cool 🌟

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler