Otomobil

TOGG, Yatırım İddiaları ile İlgili Açıklama Yaptı

Sosyal medya platformlarında Türkiye’nin Otomobili ile ilgili yatırım fırsatı haberleri dolaşıyor. Konuyla ilgili şirket, bir açıklama yaptı. TOGG, bu tür haberlerin doğru olmadığını, tamamen dolandırıcılık amacı taşıdığını söyledi.

Bu sefer de, Türkiye’nin Otomobili ile ilgili sahte haberler yayınlayan dolandırıcılar; genellikle yurtdışındaki vatandaşları hedef aldı. Sosyal medyada yer alan iddialara göre yurtdışındaki dolandırıcılar, vatandaşları TOGG’un hissesini almaya yönlendiriyor.

TOGG, Aldığı Ödül ile Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştirdi
Detayları Keşfedin

İşte TOGG’un Resmi Açıklaması

Dolandırıcılar, iddialara göre bazı sosyal medya platformlarında ‘yatırım fırsatı’ başlığı altında; vatandaşları TOGG’un hisselerine yatırım yapmaya teşvik eden gönderiler paylaştı. Bunu fark edip harekete geçen şirket, böyle bir duyurunun gerçek olmadığını, tamamen dolandırıcılık amacı taşıdığını açıkladı.

Konuyla ilgili şirket, aşağıdaki açıklamayı yaptı.

“Çeşitli sosyal medya platformlarında çıkan ve özellikle yurt dışında yaşayan yurttaşlarımızı hedefleyen ‘yatırım fırsatı’ duyurularının gerçekliği bulunmayıp, TOGG ile herhangi bir bağlantısı yoktur, tamamen dolandırıcılık amacı taşımaktadır. TOGG hakkındaki tüm gelişmeleri lütfen sadece internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz.”

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler