film
Dijital Yaşam

Tivibu, 17 Mayıs’a Kadar Ücretsiz Oldu: Nasıl İzlenir

Türk Telekom, Tivibu platformunda yer alan; sinema, spor, belgesel, çocuk, yaşam, eğlence ve müzik içerikli 140’tan fazla yerli ve yabancı TV kanalını 17 Mayıs gün sonuna kadar tüm kullanıcılara açıyor.

Buna ek olarak Tivibu platformunun ‘Evden de Güzel’ kategorisindeki 170’ten fazla film de; aynı dönemde ücretsiz olarak izlenebiliyor. Ayrıca ‘Kırmızı Halı’ klasöründeki kampanyalı sekiz film, 99 kuruşa da seyredilebiliyor.

film

Tam Kapanmada İzleyebileceğiniz Dizi ve Filmler
Detayları Keşfedin

İşte Tivibu’da Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz İçerikler

17 Mayıs‘a kadar ücretsiz olarak izlenebilen ‘Evden de Güzel’ kategorisinde birçok film bulunuyor. Aksiyon ve bilimkurgu sevenler için; “Bad Boys: Her Zaman Çılgın”, “Bloodshot: Durdurulamaz Güç”, “Başlangıç”, “Charlie’nin Melekleri”, “Avatar” gibi yapımlar öne çıkıyor.

Parazit

Ayrıca “Harry Potter Serisi”, “Oyuncak Hikayesi 4” ve “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” filmleri de; çocuk izleyicilerini bekliyor. Yerli sinemada ise, “Eyvah Eyvah” ve “Çakallarla Dans” gibi komedi serilerine ek olarak; “Atla Gel Şaban” ve “Kapıcılar Kralı” gibi klasikler de ‘Evden De Güzel’ kategorisinde yer alıyor.

Bunun dışında kullanıcılar, 99 kuruş karşılığında Oscar ödüllü filmlerin bulunduğu ‘Kırmızı Halı‘ klasöründeki filmleri izleyebiliyor. Kırmızı Halı klasöründe; 4 Oscar’lı “Parazit” ile bu yıl iki farklı Oscar’ı kazanan “Judas and the Black Messiah” ve En İyi Görsel Efekt Oscar’ını alan “Tenet” öne çıkıyor.

Judas and the Black Messiah

Tivibu‘daki ücretsiz içerikleri izlemek için ise tek yapmanız gereken buraya tıklayarak Tivibu‘ya gitmek. Ardından Keşfet düğmesine tıklayarak Tivibu‘da yüzlerce TV kanalını ve filmleri izleyebilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
1
😡 KIZGIN
1

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler