Telegram Siri
Dijital Yaşam

Telegram, Beklenen Özelliğini Kullanıma Sundu: İşte Detaylar

Telegram, uzun süredir beklenen özelliğini sonunda kullanıma sundu. Telegram; iOS, Android ve masaüstü uygulamalarının en son sürümüyle birlikte kullanıcılar, sesli grup sohbetlerini video konferans görüşmelerine dönüştürebiliyor.

Bunun ile birlikte video konferans görüşmelerine yeni özellikler eklendi. Artık istediğiniz kişiyi ekranınıza sabitleyebilecek ve video konferans aramasındayken hem video kameranızdaki görüntüyü hem de ekranınızı paylaşabileceksiniz.

Instagram - Ventence

Instagram, Masaüstü Sürümü için Yeni Özelliğini Test Ediyor
Detayları Keşfedin

Telegram, Video Konferans Görüşmelerini Geç Getirdi

Telegram, Nisan 2020’de, aynı yılın ilerleyen zamanlarında video konferans görüşme özelliğini uygulamalarına ekleyeceklerini söylemişti. Ardından Telegram CEO’su Pavel Durov, video konferans görüşmelerini uygulamalarına 2021 yılının Mayıs ayında getirceğini söylemişti.

Telegram Video Konferans Görüşmeleri

Sonuç olarak Telegram, grup görüntülü görüşme özelliğini çoğu rakibinden daha geç bir zamanda ekledi. Fakat Telegram’ın bu yılın başından beri kazandığı kullanıcı sayısı dikkate alınırsa video konferans görüşmeleri hala ilgi toplayabilir.

Tüm platformlarda kullanılabilen bu özellik şimdilik 30 kişi ile sınırlı tutuluyor. Ancak Telegram, bu sayıyı yakında artabileceklerini söylüyor. Telegram, hem sesli hem de video konferans görüşmelerine yeni özellikler getirmeye devam ediyor. İleride ne gibi yeniliklerin geleceği merak konusu.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler