WWDC21
Apple

Teknoloji Dünyasının Tanınan İsimleri WWDC21 Keynote Değerlendirme Yayını’nda Bir Araya Geliyor

Teknoloji devi Apple’ın iOS 15 gibi yeni işletim sistemleri sürümlerini tanıtacağı WWDC 2021 Keynote etkinliği, 7 Haziran saat 20.00’da başlıyor. Etkinliğin hemen ardından başlayacak olan; Ventence WWDC21 Keynote Değerlendirme Yayını’nda ise, Apple’ın tanıttığı yenilikleri konuşuyor olacağız.

7 Haziran, saat 22.00’da başlayacak olan yayın, Ventence YouTube kanalı üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek. Emirhan Erdoğan, Can Balkaya, Onur Binay ve Mert Yamak; gerçekleştirilecek yayında etkinlikteki yenilikleri değerlendirecek.

WWDC Etkinliğin Türkçesi

WWDC21’i Tamamen Türkçe Bir Şekilde Takip Edin
Detayları Keşfedin

WWDC21 Keynote Değerlendirme Yayını’nı Keşfedin

Apple’ın önümüzdeki günün akşamı gerçekleştireceği WWDC 2021 Keynote etkinliğinde; iOS 15, iPadOS 15, macOS 15 ve tvOS 15 gibi yeni işletim sistemlerinin yanında; ayrıca M1X çipli MacBook Pro ve Mac mini modellerinin de tanıtılması bekleniyor. Buna ek olarak Apple’ın etkinliğindeki tüm yenilikler, Canlı Blog sayesinde anlık ve Türkçe bir şekilde Ventence’da olacak.

Etkinliğin hemen ardından, saat 22.00’da gerçekleştireceğimiz canlı yayında ise TurkishKit ve Ventence Kurucusu Emirhan Erdoğan, TurkishKit Blog Direktörü Can Balkaya, Posta Gazetesi Teknoloji Editörü Onur Binay ve İnceleme.co Genel Yayın Yönetmeni Mert Yamak; Apple’ın gerçekleştirdiği etkinliğinde tanıtılan yenilikleri değerlendirecek.

Ventence’ın YouTube kanalı üzerinden gerçekleştirilecek olan canlı yayına katılım ise ücretsiz olacak. Ayrıca yayını izlemek için ise tek yapmanız gereken; Pazartesi akşamı, saat 22.00’da Ventence YouTube kanalını ziyaret etmek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler