spotify
Dijital Yaşam

Spotify, Kitaplığın Yeni Tasarımını Paylaştı

Spotify, geçtiğimiz saatlerde mobil kullanım için, kitaplığın yeni versiyonunu kullanıcılara tanıttı. Bu yenilikle beraber mobil kullanıcılar, kaydettikleri müzik ve podcastleri koleksiyonlarını daha kolay bir şekilde bulabilecek.

Yeni Spotify kitaplığı, güncellenen tasarımı ve eklenen özellikleriyle dinleyicilerin, içerik aramaya ve koleksiyonlarını düzenlemeye daha az zaman harcaması için tasarlanmış. Yıllar içinde unutulmuş müzikler ve podcast’ler bu tasarımla daha rahat bulunacak.

Spotify

Beklenen Spotify Masaüstü Özelliği Kullanıma Sunuldu
Detayları Keşfedin

Spotify ‘ın Yeni Tüm Özellikleri

Kaydedilen ve eşleşen içerikleri görmek için albüm, sanatçı, şarkı listesi veya podcast kategorileri arasında seçim yapılabilecek. Ayrıca, en çok dinlenen müziklere daha kolay erişim sağlanabilecek. Bir listeye anında ulaşabilmek için seçilen dört farklı, çalma listesi veya podcast yayını sabitlenebilecek.

spotify
Yeni Kitaplık Tasarımı

Ek olarak örneğin hareket halindeyken, çevrimdışı olarak kullanılabilen tüm içeriği tek seferde görüntülemek için indirilenler tuşuna dokunmak yeterli olacak. Sıralama seçenekleri ile içerikler, alfabetik olarak, en son çalınanlara göre veya içerik oluşturucusunun ismine göre görüntülenebilecek.

Son olarak yeni tasarımda, albüm, çalma listesi ve podcast kapaklarını geniş bir şekilde görüntülemek ve içerikleri daha iyi sıralamak için yeni Grid görünümü de mevcut. Yeni kitaplık önümüzdeki hafta tüm iOS ve Android kullanıcılarının erişimine sunulacak.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler