Dijital Yaşam

Spotify Arayüzünüzü Star Wars ile Nasıl Değiştirirsiniz

Spotify uygulamasında Star Wars Işın Kılıcı efekti aktifleştirilebiliyor. Dünya genelinde kullanıcı sayısı 200 milyonu aşmış olan müzik dinleme platformu Spotify, bünyesinde gizli bir özellik barındırıyor. Bu özellik, Star Wars hayranlarını sevindirecek.

Işın Kılıcı, Star Wars filmlerinde Jedilar’ın ve Sith’lerin silahıdır. Bu kılıçlar büyük bir enerjiye sahiptir ve katı maddelerin hepsini kesebilecek özelliktedir. Ayrıca 7 farklı seçeneği bulunur. Spotify ‘ın Star Wars özelliğinde de tek bir kılıç bulunmuyor. İstediğiniz renkleri ekleyebilirsiniz.

spotify

Spotify, Kitaplığın Yeni Tasarımını Paylaştı
Detayları Keşfedin

Işın Kılıcı Efekti Özel Bir Kodla Aktifleştiriliyor

Çoğu kişinin bilmediği özellik kolayca etkinleştirilebiliyor. Özel bir kod yardımıyla isteyenler bu efekti uygulamasına ekleyebilir. Daha sonra Işın kılıcı’nın üzerine dokunup, farklı renkleri de ekleyebilir. Ayrıca, bu gizli özellik, Spotify’ın sadece masaüstü uygulamasında çalışıyor. Uygulamayı açıp kapattığınızda da özellik kayboluyor.

Spotify’da Işın Kılıcı’nın Görünümü

Etkinleştirmek için masaüstü Spotify uygulamanızı açın. Arama kısmına THX1138 kodunu yazın. Bunu aradıktan sonra müzik barınızda otomatik olarak bir Işın Kılıcı belirir. Renkleri değiştirmek içinse, Işın Kılıcı’nın üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sayede 7 farklı kılıçtan istediğinizi kullanabilirsiniz.

Spotify Işın Kılıcı Özelliğini Kullanmaya Başlayın

  • Spotify masaüstü uygulamanızı açın.
  • Arama kısmına gelip, THX1138 kodunu yazın.
  • Kodu yazdıktan sonra arayın ve müzik barınız otomatik olarak Işın Kılıcı’na dönecektir
  • Renkleri değiştirmek için müzik barının üzerine basın.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
18
🥳 HEYECANLI
8
👻 ŞAŞIRTICI
6
😭 ÜZÜCÜ
3
😡 KIZGIN
9

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler