Dijital Yaşam

Sony, Dört Gözle Beklenilen Yeni Oyununu Tanıttı

Sony, geçtiğimiz günlerde yayınladığı 14 dakikalık oynanış videosunda, PS5’te Horizon Forbidden West oyununu gösterdi. Görüntülerde, ana kahraman Aloy, kıyamet sonrası güzel bir plaj yerleşiminde, bazı dev hayvan benzeri makinelere ve insan düşmanlarına karşı savaştı.

Bu yeni oyun, ilk oyun olan Horizon Zero Dawn’ın başarısının ardından beklenilen bir hamleydi. Kısa sürede oyuncuların ilgisini çeken oyun, PlayStation ile kalmayıp, bilgisayar için de yayınlanmıştı.

Sony

Sony, Yeni State of Play Etkinliğini Duyurdu
Detayları Keşfedin

Oynanış Videosu Oldukça Uzun

Neredeyse 15 dakika süren oynanış videosunda ana kahraman Aloy, kıyametten sonraki dünyada yolculuğa çıkıyor. Dövüş hareketleri ve su altı sahneleri gibi birçok detay oyuncuların dikkatini çekiyor. İlk oyunda gördüğümüz yüksek kaliteli grafikler, bu oyunda da bizi karşılıyor.

Son derece başarılı oyun Horizon Zero Dawn’ın devamı olan Horizon Forbidden West’in, özellikle yakın gelecekte dört gözle beklenen birkaç büyük PS5 oyunu göz önüne alındığında, bu yıl Sony’nin en büyük projelerinden biri olması bekleniyor. Horizon Forbidden West, PS4’e de geliyor.

2020’de geliştirici Guerrilla Games, 2021’de Horizon Forbidden West’i satışa sunmayı hedeflediğini söyledi. Ancak yeni bir blog yazısında, Guerrilla Games’den Ben McCaw, henüz kesin bir çıkış tarihinin olmadığını belirtti. Bu yüzden, oyunun, ne zaman çıkacağını hala bilmiyoruz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler