Apple

Siri, Yeni Apple Etkinliğinin Tarihini Açıkladı: İşte Tarih

Daha önceden Apple’ın sesli asistanı Siri’ye; yeni Apple Etkinliği’nin ne zaman olduğu sorulduğunda Siri, “Ne yazık ki beklemek zorundasın.” cevabını veriyordu. Ancak Siri’ye şimdi, yeni Apple Etkinliği ne zaman diye sorulduğunda asistan; artık net bir tarihi işaret ediyor.

Apple’ın sesli asistanı Siri’ye Apple Etkinliği’ni sorduğumuz zaman artık etkinliğin 20 Nisan Salı günü Cupertino’daki Apple Park’da gerçekleşeceğini söylüyor.

Siri, Yeni Apple Etkinliğinin Tarihi ile İlgili Büyük Bir İpucu Veriyor
Detayları Keşfedin

İşte Siri’nin Verdiği Cevap

İngilizce dilinde Siri’ye, “Apple Event” sorusunu sorduğunuz zaman sesli asistan; etkinliğin 20 Nisan Salı günü gerçekleşeceğini ve daha fazla bilgi almak için Apple’ın resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerektiğini söylüyor:

“Apple Özel Etkinliği, 20 Nisan Salı Günü Apple Park, Cupertino’da gerçekleşecek. Daha fazla bilgi almak için Apple.com’u ziyaret edebilirsin.”

Siri’ye “Apple Event” sorusunu sorduğumuz zaman verdiği cevap

Apple’ın sitesinde henüz bu yeni etkinliğe dair hiçbir şey bulunmuyor. Ancak teknoloji devi Apple, 20 Nisan’da gerçekleşecek yeni etkinliğini bugün duyurabilir. Ayrıca etkinlikte yeni iPad Pro, AirTags ve yeni Apple TV gibi ürünlerin tanıtılması bekleniyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler