Netflix
Dijital Yaşam

Sevilen Pokémon Filmi, Netflix’e Geliyor

1997 yılından beri kullanıcılarına sunduğu yapımlar ile adından sıkça söz ettiren Netflix, kataloğuna yeni içerikler eklemeye devam ediyor. Japon yapımı Pokémon’un en yeni filmi, önümüzdeki haftalarda Netflix’te olacak.

Netflix ile neredeyse aynı süredir hayatımızda olan Pokémon serisinin 23. animasyon filmi ünvanını taşıyan Secrets of the Jungle, platformun basın açıklamasına göre 8 Ekim’de tüm dünyada aynı anda yayınlanacak.

netflix

Netflix, Yeni Türk Yapımını Duyurdu: İşte Yayın Tarihi
Detayları Keşfedin

Yeni Fragman Yayında

Geçtiğimiz yıl, pandemi koşullarında galası gerçekleştirilen 23. filmin platformda gösterime girmesine yaklaşık bir ay varken Netflix yeni bir fragman da yayınladı. Basın açıklamasının içerisine dahil olan fragmanı aşağıdan izlemek mümkün.

İki dakikalık fragman boyunca kahramanların ormanda bir Zarude olan Koko ile tanışması görülürken film için iki farklı şarkı da hazırlanmış durumda. Always Safe ve No Matter What adındaki parçaların ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

“Bu büyüleyici serinin 25. yıl dönümünde en yeni filmimizin küresel çapta herkes tarafından deneyimlenebilmesi için Netflix’ten daha iyi bir platform düşünülemezdi!”

-Emily Arons, Pokémon International Lisanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler