Dijital Yaşam

Sennheiser’dan İlginç 1 Nisan Şakası: Kendi Kulaklığınızı Oluşturun

Ünlü kulaklık ve hoparlör üreticisi Sennheiser, Instagram hesabından yeni bir gönderi paylaştı. Şaka amaçlı paylaşılan gönderide, sınırlı sayıda bulunan “DIY Cans” kiti ile kendi kulaklığınızı oluşturabileceğinizden bahsediliyor.

Şaka amaçlı paylaşılan gönderi, ayrıca kullanıcıları konserve kutularından kendi el yapımı kulaklıklarını oluşturmalarına ve bunu Instagram’da #mydiycans etiketi ile paylaşmaya teşvik ediyor.

Volkswagen İsmini Değiştiriyor: İşte Yeni İsim
Detayları Keşfedin

İşte Sennheiser’ın 1 Nisan Şakası

Gönderide, içerisinde konserve kutusu gibi parçaların bulunduğu ve kendi kulaklığınızı yapmanızı sağlayan DIY Cans adlı kitin kutusu; ve bu kit ile oluşturulmuş kulaklıkların görselleri yer alıyor. Ayrıca DIY Cans adlı kitin kutusu da gönderi ile birlikte paylaşıldı. Bunun dışında kutunun, kulaklıkta Bluetooth, sesli asistan ve gürültü engelleme gibi özelliklerin bulunmadığını belirtmesi de dikkat çekiyor.

Şaka amaçlı oluşturulan bu gönderideki amaç, kişilerin konserve kutusu gibi metal malzemeler ile; kendi kulaklıklarını tasarlayıp Instagram üzerinden paylaşarak eğlenmesi. Ayrıca Sennheiser, paylaştığı gönderinin açıklamasında aşağıdaki cümleleri kullandı;

“Kendi kulaklığınızı oluşturmayı mı hayal ediyorsunuz? Sınırlı sayıda üretilen DIY Cans kitimiz ile bu artık mümkün. Kitimiz; dinamik sürücüler, perçinler ve iki adet boş balık konserve kutusu gibi parçaları içeriyor. Kutudan çıkan parçaları kullanmak veya farklı parçalar kullanmak size kalmış. Ayrıca daha sportif bir görünüm için ton balığı kutuları veya daha küçük ananas kutuları da kullanabilirsiniz. İçinizdeki mühendisi serbest bırakın ve #mydiycans etiketini kullanarak el yapımı kulaklıklarınızı paylaşın.”

Sennheiser’ın Şaka Amaçlı olarak Paylaştığı Gönderinin Açıklaması

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler