Dijital Yaşam

Samsung’un Bu Akşam Tanıtacağı Tüm Cihazlar

Samsung, geçtiğimiz günlerde MWC21 etkinliğinin tarihini ve saatini bizimle paylaşmıştı. Samsung, MWC21 etkinliğini pandemi dolayısıyla bu yıl YouTube üzerinden gerçekleştirecek.

Türkiye saati ile 20.15’te başlayacak bu etkinlikte Samsung’un yeni teknolojik aletlerini tanıtması bekleniyor. Tanıtılacak olan teknolojik aletler, sızdırılan bilgilere ve Samsung’un yayınladığı afişe göre tahmin edilebiliyor.

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

İşte Tanıtılacak Ürünler

Samsung’un yayınladığı afişe bakılırsa burada Samsung’un geçen ay sızdırılan Galaxy Tab S8 ailesini ve  Galaxy Z Fold 3 veya Z Flip 3‘e benzer bir katlanabilir telefon geleceğini görebiliyoruz. Fakat tasarıma bakılırsa buradaki görselin dizüstü bilgisayara da benzediğini söyleyebiliriz.

Görselin üstüne baktığımızda ise S21 Ultra ve sağındaki görselde de S-Pen olduğu görülüyor. Bunların yanı sıra sızdırılan bilgilere göre Galaxy Watch Active 4 ve Galaxy Buds 2 de bu etkinlikte tanıtılacak ürünler arasında.

Samsung’un yeni ürünlerinin geleceğini de anlatacağı bu etkinlik, Samsung hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Güney Koreli şirketin sızdırılan bilgiler dışında başka bir ürün daha tanıtıp tanıtmayacağı hala merak konusu.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler