Samsung Yeni Galaxy Unpacked Etkinliğini Duyurdu
Dijital Yaşam

Samsung, Yeni Sanal Etkinliği MWC’yi Duyurdu: İşte Tarihi ve Tanıtılacaklar

Geçtiğimiz saatlerde Samsung, sanal olarak gerçekleştirilecek Galaxy MWC Sanal Etkinliği’nin tarih ve saatini açıkladı. Şirket bu etkinliğinde, hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için akıllı saatlerin geleceğine ilişkin vizyonunu da açıklayacak.

Ayrıca cihaz güvenliğinin hiçbir zaman günümüzde olduğundan daha önemli olmadığını vurgulayan şirket, açık ve bağlantılı bir dünyada kullanıcılara koruma sağlamak için tasarlanmış en son güvenlik geliştirmelerini ve yeniliklerini paylaşacak.

Başlık
Detayları Keşfedin

Samsung Galaxy MWC 2021 Çevrim İçi Gerçekleşecek

Tüm bunların haricinde 22 Haziran Türkiye saatiyle 17.00’de YouTube kanalı üzerinden 5G hakkında bir etkinlik düzenleyecek olan Samsung, yeni Galaxy MWC etkinliğini ise 28 Haziran’da gerçekleştiriyor. Barselona’dan yapılacak bir canlı yayın ise yine YouTube’da yayınlanacak.

Samsung’un yayınladığı etkinlik afişi de bazı ipuçları veriyor. Tasarıma bakıldığında  Z Flip 3 veya Galaxy Z Fold3’e benzer bir katlanabilir telefon silueti görülüyor. Diğer taraftan ise tasarım aynı zamanda bir dizüstü bilgisayara da benziyor. Görselin üstüne baktığımızda ise S Pen ve solundaki görselde de S21 Ultra olduğu görülüyor.

Etkinlik saatinin yazdığı saat görselinin ise Galaxy Watch 4 veya Active 4 olabileceği düşünülüyorken 19.15 olan bu saat, Türkiye’de 20.15 olmakta.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler