Aygıtlar

Samsung, Yeni Galaxy Book Pro Serisini Tanıttı

Teknoloji devi Samsung, gerçekleştirdiği Unpacked etkinliğinde yeni Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360’ı tanıttı. Yeni Samsung Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360; taşınabilir tasarım, geniş bağlantı noktaları ve yüksek performansı bir araya getiriyor.

Normal bir dizüstü bilgisayar olan Galaxy Book Pro, $999’lık bir fiyata sahip. Dokunmatik bir ekrana sahip olan Galaxy Book Pro 360 ise $1.199’lık bir fiyata sahip. Yurtdışında ön siparişe açılan her iki cihaz, 14 Mayıs’tan itibaren kullanıcılarla buluşacak.

Samsung, En Güçlü Galaxy Modelini Tanıtacağı Tarihi Açıkladı
Detayları Keşfedin

İşte Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360’ın Tüm Özellikleri

Windows 10 işletim sistemi ile birlikte gelen Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360, OLED ekranlara sahip. Galaxy Book Pro, Samsung’un standart AMOLED ekranına sahipken, Galaxy Book Pro 360 ise Süper AMOLED olarak adlandırılan ekrana sahip.

Ultra ince bir tasarıma sahip olan Galaxy Book Pro, 11. Nesil Intel Core Eve işlemciler ile birlikte geliyor. 256 ve 512 GB’lık depolama alanı seçeneklerine sahip olan model, 13.3″ ve 15.6″ olmak üzere iki farklı ekran boyutu seçeneği ile geliyor.

i5 veya i7 işlemcilerle donatılabilen yeni Galaxy Book Pro, tek şarjla 21 saate varan pil ömrü sunuyor. Mavi ve Gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile birlikte gelen model, 8 GB ve 16 GB olmak üzere iki farklı bellek seçeneği ile geliyor.

Tıpkı Galaxy Book Pro gibi iki farklı ekran boyutuyla gelen Galaxy Book Pro 360,  i7-1165G7 işlemci ile birlikte geliyor. 8 GB ve 16 GB olmak üzere iki farklı bellek seçeneği ile gelen model, tek şarjla 21 saate varan pil ömrü sunuyor. Galaxy Book Pro 360, Wi-Fi 6E’yi de destekliyor. Böylece evde veya ofiste daha hızlı 6 GHz internet bağlantısının keyfini çıkartabilirsiniz.

Bunun dışında model, yenilenmiş S Pen ile birlikte geliyor. Bunun dışında tıpkı Galaxy Book Pro gibi 8 GB ve 16 GB olmak üzere iki farklı bellek seçeneği sunan model, 1 TB’a varan depolama alanı sağlıyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
1

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler