Aygıtlar

Samsung Galaxy Z Fold 3’ün Teknik Detayları Görüntülendi

Samsung’un Galaxy Z Flip 3Galaxy Buds 2 ve Galaxy Watch 4 ile beraber tanıtacağı Galaxy Z Fold 3, Geekbench’te görüntülendi. Bu sayede telefonun; işlemi, depolama vb. özelliklerini elde etmiş olduk.

Samsung SM-F926U model adıyla listelenen Galaxy Z Fold 3’ü, daha öncesinde FCC veritabanında gözlemlemiştik. Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy Z Fold 3’ün Geekbench’te görüntülenen teknik detayları, Samsung hayranları tarafından büyük ilgi topladı.

Samsung, Yeni Telefonu Galaxy F22’yi Duyurdu
Detayları Keşfedin

İşte Galaxy Z Fold 3’ün Teknik Özellikleri

Cihaz, Geekbench testine göre Android 11 çalıştıracak ve 12 GB RAM’e ev sahipliği yapacak. Galaxy Z Fold 3, gücünü içerisindeki Snapdragon 888 işlemcisinden alacak. Daha önce sızdırılan bilgilere göre telefondaki katlanabilir ekran 7.55 inç iken dış ekran 6.23 inç büyüklüğe sahip olacak.

Üç adet 12MP lens arkada, bir adet 16 MP lens ekran altında ve bir adet 10 MP lens kapak ekranda olmak üzere telefonda 5 adet kamera yer alıyor. Ayrıca Galaxy Z Fold 3’te 25 watt hızlı şarj desteği bulunacak.

S-Pen desteğine ve 5G bağlantı özelliğine sahip olacak Samsung Galaxy Z Fold 3 hakkındaki tüm yenilikleri Samsung’un 11 Ağustos’ta yapacağı Unpacked etkinliğinde göreceğiz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler