Aygıtlar

Samsung Galaxy S22 Serisinin Model Seçenekleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S22 serisi, en son 65W hızlı şarj desteğiyle ve buna uygun bir şarj cihazıyla gelecek haberiyle dikkatleri üzerine çekmişti. 65W haberleri meraklılarını sevindirdi çünkü Samsung telefonların hızlı şarj güçleri uzun zamandır çok düşük seviyede (25W) yer alıyordu.

Şimdi ise modellerin tam olarak Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra olduğu aktarıldı. Bu isimlerde ufak bir değişiklik olma ihtimali bulunuyor ancak cihazlar için kesin olarak SM-S901x, SM-S906x ve SM-S908x model numaraları kullanılıyor.

Başlık
Detayları Keşfedin

Samsung Galaxy S22 Serisi Kamera Konusunda İddialı

Geçen hafta Galaxy S22 Ultra özelinde 200 megapiksellik bir Olympus imzalı kameranın kullanılacağı iddia edilmişti. Daha sonra ise başka bir sağlam kaynak bunun söz konusu olmadığını aktardı. Sızıntıya göre telefonda / seride 108 megapiksellik bir ana kamera yer alıyor.

Ayrıca modellerdeki 108 megapiksellik ana kameranın diğer modeller gibi yeni sensörler kullanması ihtimal dahilinde yer alıyor ve ciddi şekilde kameranın geliştirilmesi bekleniyor.

Samsung’un 200 megapiksellik bir kamera geliştirdiğini ise tekrardan hatırlatmakta fayda var. Bu sensörü büyük ihtimalle ilk olarak Xiaomi imzalı bir amiral gemisinde görebiliriz. Bu modelin Mi Mix 4 ya da Mi 12 olma ihtimali bulunuyor.

.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler