Aygıtlar

Samsung Galaxy Buds 2, Amazon’da Ortaya Çıktı

Teknolojinin lider isimlerinden Samsung, 11 Ağustos akşamı Türkiye saatiyle 17.00’de yeni bir etkinlik düzenleyecek. En yeni Galaxy cihazlarının tanıtılacağı etkinlikte karşımıza çıkması beklenen ürünlerden biri sızdırıldı.

Amazon üzerinde ortaya çıkan yeni Galaxy Buds 2, özelliklerinden fiyatına kadar birçok farklı detayı ile görüntüleniyor. Bir önceki model, ilk Galaxy Buds ile neredeyse birebir aynı tasarıma sahip olan cihazın pil ömrü de Amazon’da görüntülen bilgiler arasında yer alıyor.

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

İşte Samsung Galaxy Buds 2’nin Sızdırılan Özellikleri

Amazon üzerinde 3 farklı renk seçeneği ile gösterilen Buds 2, ilk modele göre biraz daha küçük bir şekilde görülüyor. Tam boyutları 50 x 50 x 28 olarak girilen kulaklığın ağırlığı ise oldukça dikkat çekici. 51,5 gram olduğu belirtilen tek bir kulaklığın ağırlığına ek olarak pil ömrü de şaşırtıcı noktalardan biri.

Samsung Galaxy Buds Pro

Yaklaşık 29 saatlik dinleme imkanını kullanıcılarına sunduğu aktarılan Buds 2, kablosuz şarj kutusu ile birlikte günlerce süren bir kullanım deneyimi vaat ediyor. 27 Ağustos’tan sonra sipariş verilebilir hale geleceği belirtilen modeldeki kritik bir başka detay da renk seçeneklerinde.

Dış ve iç bölümlerinin farklı renklerde olduğu Galaxy Buds 2’nin bu değişiklik ile daha fazla kişinin ilgisini çekmesi bekleniyor. Son olarak fiyat kısmına odaklanıldığında ise Amazon’da 149€’luk bir fiyat etiketine sahip olduğu belirtiliyor. Nelerin olacağını ise 11 Ağustos’taki etkinlik gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler