Dijital Yaşam

Samsung, En Güçlü Galaxy Modelini Tanıtacağı Tarihi Açıkladı

Son zamanlarda gerçekleştirdiği etkinlikler ile adından söz ettiren Samsung, bunların arasına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz saatlerde yaptığı basın açıklaması ile bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğini açıklayan şirket, etkinlikle ilgili kritik bir ipucu veriyor.

28 Nisan akşamı Türkiye saatiyle 17.00’de gerçekleşecek olan etkinlik, COVID-19 nedeniyle tamamıyla online olarak düzenleniyor. Samsung’un resmi YouTube kanalından ve web sayfasında yayınlanması beklenen etkinlikte yeni bir akıllı telefonun tanıtılması ise muhtemel değil.

iTest

Samsung, iPhone’ları Galaxy’e Dönüştüren iTest Uygulamasını Yayınladı
Detayları Keşfedin

Yeni Samsung Unpacked Etkinliği’nde Neler Tanıtılacak?

Teknoloji devi Samsung’un 28 Nisan’daki etkinlik için belirlediği slogan, tanıtılacak ürünler hakkında dikkat çekici bilgiler vermekte. “The most powerful Galaxy is coming” slogan Türkçeye çevirildiğinde ise kullanıcıların karşısına çıkacak cihazlar neredeyse belli olmuş oluyor.

“En güçlü Galaxy geliyor” olarak çevirisi yapılan slogan ile birlikte şirketin etkinliğinde dizüstü bilgisayarlarını tanıtacağı yüksek ihtimalle netleşmiş durumda. Aynı zamanda hazırlanan videolardaki kutunun dizüstü bilgisayar kapağı gibi kalkması ise bu ihtimali güçlendirmiş durumda.

Galaxy Book Pro olması beklenen bu dizüstü bilgisayara ek olarak aynı zamanda Galaxy Book Pro 360 adında bir başka modelin de tanıtılması bekleniyor. Cihazların tasarımı ise geçtiğimiz saatlerde oldukça net bir şekilde sızdırıldı.

Birçok farklı renk seçeneğine sahip olması beklenen her iki modelin de 11. nesil Intel işlemcilerinden güç alması muhtemel. Galaxy Book Pro ile Galaxy Book Pro 360 arasındaki kritik fark ise 360’ın dönerek tablet olarak da kullanılabilmesi.

Ters çevirildiğinde 13 inç büyüklüğünde bir tablete dönüşen Galaxy Book Pro 360, iddialara göre sadece özel kalemi ile kullanılabiliyor. Kutu içerisinden çıkan bu kalem olmadan dokunarak yönetim ise mümkün gözükmüyor.

Tüm bunlar şimdilik birer iddiadan ibaretken “En güçlü Galaxy geliyor” sloganının aslında neyi ifade ettiğini ise Unpacked etkinliği gösterecek. 28 Nisan 17.00’de başlayacak olan etkinlik, Samsung’un YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
1
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler