Merakla Beklenen Yeni Amiral Gemisi Redmi Note 10 Tanıtıldı
Aygıtlar

Redmi Note 10 Ultra Geliyor: İşte Tanıtım Tarihi

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, sosyal medya hesaplarından gerçekleştirdiği paylaşım ile yeni etkinliğinin tarihini açıkladı. 26 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek etkinlikte, tahminlere göre Redmi Note 10 Ultra modeli tanıtılacak.

Etkinlikte kaç adet yeni cihazın tanıtılacağı bilinmiyor, ancak bu cihazlar arasında büyük ihtimalle Redmi Note 10 Ultra modeli bulunuyor.

Merakla Beklenen Yeni Amiral Gemisi Redmi Note 10 Tanıtıldı

Redmi Note 10 Serisinin Türkiye Fiyatı Açıklandı: İşte Detaylar
Detayları Keşfedin

İşte Önümüzdeki Günlerde Tanıtılması Beklenen Note 10 Ultra’nın Özellikleri

Ortaya çıkan sızıntılara göre cihaz; AMOLED ekrana, Dimensity 1100 SoC çipe ve 5.000 mAh’lik bir bataryaya sahip olacak. Bunun dışında cihazın, 33W’lık hızlı şarjı ve 5G’yi desteklemesi bekleniyor.

İddialara göre cihaz, 6 GB ve 8 GB olmak üzere iki farklı bellek seçeneğine; 128 GB ve 256 GB olmak üzere de iki farklı depolama alanı seçeneğine sahip olacak. Ayrıca cihazın fiyatının da 280 dolar civarında olması bekleniyor.

Ayrıca Redmi’nin cihaz ile ilgili paylaştığı görsellere geri dönecek olursak cihazın arka tarafı, Mi 11 Special Edition’a benziyor. Buna ek olarak modelin kamera bölgesinin de Redmi Note 10 5G modellerine benzediğini söyleyebiliriz.

Elbette Note 10 Ultra’nın bu özelliklerin kaçına sahip olup olmayacağını tahmin etmek zor. Cihazın özellikleri, bu Çarşamba günü gerçekleşecek etkinlikte netlik kazanacak.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler