PUBG: New State
Dijital Yaşam

PUBG: New State Daha Yayınlanmadan Rekor Kırdı

Son dönemlerin en ünlü oyunu PUBG Mobile tarafında gelişmeler devam ediyor. Son olarak oyunun lite sürümü piyasadan kalkmıştı. Bu durum akıllı telefonları güçlü olmayan kullanıcıları oldukça üzdü. Bunun sebebi ise oyunun lite sürümünün çok fazla sistem gereksinimi istememesi.

Bunun üzerine gözler 1 ay önce duyurulan yeni PUBG oyunu PUBG: New State’e çevrildi. New State duyurulmasıyla birlikte rekorlar kırmaya da başladı. PUBG: New State, geçtiğimiz günlerde ön kayıt toplamaya başlamıştı. Ek olarak ön kayıtları başlayan oyun daha ilk haftadan 5 milyon ön kayıt sayısına ulaştı.

NVIDIA Ampere GPU

NVIDIA, En Yeni Ampere GPU’ları Tanıttı
Detayları Keşfedin

PUBG New State 10 Milyon Ön Kayıt Sayısına Ulaştı

Ek olarak 1 ay önce duyurusu yapılan PUBG: New State’in bir fragmanı da var. Oyun 2051 yılında geçecek. Bu sayede kullanıcılar oyunda yeni nesil silahlar, değişik türde arabalar, drone gibi yeni teknolojileri kullanacaklar. Oyun geçtiğimiz günlerde kendi rekorunu kırdı. New State Google Play Store’da tam 10 milyon ön kayıt sayısına ulaştı. Ek olarak oyunun tanıtım fragmanı ise şöyle;

Yapılan açıklamalara göre PUBG: New State, sahip olduğu grafiklerle akıllı telefonları bir hayli zorlayacak. Ek olarak oyun hem iOS hem de Google Play Store üzerinden indirilebilecek. Oyun şuanda sadece Google Play Store’da ön kayıta açıldı. Son olarak yöneticilerin söylediğine göre oyun iOS için de ön kayıt sürecine girecek. Son olarak oyunun ne zaman kullanıcılar ile buluşacağı ise merak konusu.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler